Poniedziałek, 21 stycznia 2019r. Agnieszki, Jarosława
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Wszystkie nasze marzenia mogą się spełnić

Monika to instagramowiczka, którą cechuje przede wszystkim kobiecy styl oraz pewność siebie. Prowadzeniem instagrama modowego nie zajmuje się długo, jednak na swoim koncie ma już ponad 11 tysięcy fanów! Tylko nam opowiada o swoim zainteresowaniu modą oraz dlaczego każda kobieta powinna mieć w swojej szafie "małą czarną".
Jak długo prowadzisz swojego instagrama i skąd pomysł, aby zająć się na nim akurat modą?
- Moje konto na Instagramie na poważnie, czyli regularnie prowadzę od około roku. Modą interesowałam się od dziecka. Już jako mała dziewczynka uwielbiałam przeglądać wszystkie czasopisma kupowane przez moją mamę. Zanim w ogóle powstał instagram, prowadziłam swój tzw. „modowy zeszyt”, do którego wklejałam wszystkie wycięte z gazet stylizacje, zarówno te z pokazów mody jak i te z sesji zdjęciowych magazynów, przy których umieszczałam swoje uwagi i spostrzeżenia: przepisywałam wywiady z projektantami, szkicowałam również własne projekty. Kiedy więc powstał instagram, wiedziałam, że moje konto będzie odzwierciedleniem mojej pasji, czyli przeniesieniem mojego „modowego zeszytu” do wirtualnego świata tak, aby był on dostępny również dla innych, pasjonujących się modą osób.

Jak określiłabyś swój styl? Czy jest on zgodny z Twoim charakterem?
- Mój styl jest przede wszystkim kobiecy. Uwielbiam dopasowane sukienki, jeansy, koszule i szpilki. W związku z tym, że nie jestem wysoka, buty na obcasie, szczególnie botki i wspomniane szpilki, to mój must have. Jestem osobą pewną siebie. Równie dobrze czuję się w stonowanych kolorach, tzw. klasykach : takich jak czerń i biel, jak również w tych mocniejszych, zdecydowanych, jak czerwień. Prowadzę sportowy tryb życia. Dużo ćwiczę, uprawiam różnego rodzaju sporty, więc legginsy i crop topy to moja druga miłość. 

Czy chciałabyś powiązać karierę na Instagramie ze swoją przyszłością?

- Jak na razie, instagrama traktuję jako zabawę, przyjemność, odskocznię i sposób na kontakt z innymi inspirującymi osobami. Co będzie w przyszłości? Myślę, że czas pokaże. 

Jaka część garderoby Twoim zdaniem powinna znajdować się koniecznie w szafie każdej kobiety i dlaczego?
- Uważam, że każda kobieta powinna mieć w swojej szafie idealnie dopasowaną małą czarną, która będzie odpowiednia zarówno na dzień, jak i na wieczór. Stylizację z wykorzystaniem małej czarnej można „zrobić” zarówno „na rockowo” na przykład dodając botki i skórzaną kurtkę, jak i elegancko, dodając żakiet, szpilki i dobierając odpowiednią biżuterię. Tak naprawdę możliwości jest nieskończenie wiele, ograniczeniem jest tak naprawdę własna wyobraźnia.

Jaki jest Twój ulubiony dzień tygodnia i dlaczego?
- Moim ulubionym dniem tygodnia jest zdecydowanie sobota, ponieważ wtedy mam czas nadrobić wszystko to, czego nie byłam w stanie zrobić w ciągu tygodnia. Jest to dla mnie idealny dzień na odespanie, odpoczynek, nadrobienie zajęć oraz zjedzenie ulubionego omleta na spokojnie a nie „w biegu".

Twoje motto życiowe, to.. ?
- Znajduje się ono w opisie na moim koncie na instagramie i brzmi „All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them” - "Wszystkie nasze marzenia mogą się spełnić, jeśli mamy odwagę je realizować”.

Warto robić to, co czujemy, dlatego trzymamy kciuki za Monikę i zapraszamy na jej instagrama @monikalifestyle.

Rozmawiała: Ewelina Kulasza
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Wszystkie nasze marzenia mogą się spełnić
Monika to instagramowiczka, którą cechuje przede wszystkim kobiecy styl oraz pewność siebie. Prowadzeniem instagrama modowego nie zajmuje się długo, jednak na swoim koncie ma już ponad 11 tysięcy fanów! Tylko nam opowiada o swoim zainteresowaniu modą oraz dlaczego każda kobieta powinna mieć w swojej szafie "małą czarną".
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe