Poniedziałek, 21 stycznia 2019r. Agnieszki, Jarosława
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Lubię stawiać na klasykę i minimalizm

Sabina - studentka germanistyki, pasjonatka mody, autorka bloga (fashion-is-my-cocaine.blogspot.com) oraz Instagrama o nazwie @sabina_es. W wieku 19 lat postanowiła założyć bloga, który do dziś cieszy się dużą popularnością, tak jak i jej Instagram, który obserwuje już ponad 21 tyś. osób. Nie podąża ślepo za trendami, co w dzisiejszych czasach jest na plus.
Od jak dawna zajmujesz się blogowaniem?
- Blogowaniem zajmuję się trzy lata. Swój pierwszy post opublikowałam w czerwcu 2014 roku.

Co zainspirowało Cię do pójścia akurat w stronę mody oraz do założenia bloga i konta na Instagramie?
- Założenie bloga było moją własną decyzją. Od dawna regularnie odwiedzałam i przeglądałam ulubione blogi modowe, kanały na YouTube oraz śledziłam trendy, które dostarczały mi inspiracji w kreowaniu własnego stylu. Zakupy za każdym razem sprawiały mi ogromną przyjemność, a tworzenie stylizacji na daną okazję nie były niczym trudnym. Któregoś dnia stwierdziłam, że i ja chciałabym podzielić się z innymi moim spojrzeniem na modę. Na początku miałam wiele obaw związanych z tym, jak mój blog zostanie odebrany, jednak szybko przekonałam się, że była to jedna z lepszych decyzji, jaką podjęłam. Konto na instagramie miało pomóc mi dotrzeć do większej ilości odbiorców i aktualnie cieszy się niemałym zainteresowaniem.

Jaki jest Twój styl? 
- Lubię stawiać na klasykę i minimalizm, które są zawsze w modzie. W mojej garderobie przeważają rzeczy uniwersalne, które w zależności od doboru dodatków mogę założyć na wiele okazji. Nie podążam ślepo za trendami. Jeśli coś okazuje się być obecnie "mega modne" a nie przypadnie mi do gustu, na pewno nie znajdzie miejsca w mojej szafie.

Najmilszy komentarz jaki dostałaś, to .. ?
- Każdy otrzymany komentarz sprawia mi ogromną radość. Cenię wszystkie opinie na temat mojego ubioru. Akceptuję także każdą konstruktywną krytykę. Jednak najmilej odbieram komentarze osób, dla których jestem w jakimś sensie inspiracją.

Jakie są 3 niezbędne przedmioty w Twojej torebce i dlaczego? 
- Trzy przedmioty w mojej torebce, bez jakich nigdy nie wychodzę z domu to zdecydowanie portfel, w którym oprócz pieniędzy przechowuję różnego rodzaju karty, dokumenty czy nawet tabletki na ból głowy; słuchawki - dojeżdżając codziennie na uczelnię czy do pracy lubię umilić sobie podróż słuchając ulubionej muzyki; nawilżająca pomadka do ust, która chroni je przed zimnem i wysuszeniem.

Jak według Ciebie postrzegana jest dziś blogosfera na Instagramie?
- Obecnie dla wielu ludzi Instagram przyjął formę bloga. W moim przypadku jest on jedynie "dodatkiem". Mnóstwo instagramowiczów dodaje posty każdego dnia, a nawet kilka w ciągu dnia i w ten sposób tworzy miejsce, które w mniejszym lub większym stopniu przyciąga obserwatorów. Sama śledzę wiele "blogerek instagramowych", które mnie inspirują i motywują do działania. Myślę, że instagram jest fajnym zamiennikiem klasycznego bloga. Wystarczy mieć dobry pomysł, ciekawe zdjęcia i poświęcić trochę czasu na rozwój konta, co na pewno zaowocuje sukcesem.

Jakie masz plany na przyszłość, czy są związane z blogowaniem? 

- Nie wiem, co przyniesie przyszłość. Nie chciałabym jednak rezygnować z mojej pasji, jaką jest moda. Prowadzenie bloga i konta na instagramie dają mi mnóstwo satysfakcji i życzę sobie, aby zostało tak jak najdłużej.

Warto jest robić to, co się lubi. Dlaczego trzymamy kciuki za Sabinę i jej bloga oraz życzymy dużo sukcesów.

Rozmawiała: Ewelina Kulasza
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Lubię stawiać na klasykę i minimalizm
Sabina - studentka germanistyki, pasjonatka mody, autorka bloga (fashion-is-my-cocaine.blogspot.com) oraz Instagrama o nazwie @sabina_es. W wieku 19 lat postanowiła założyć bloga, który do dziś cieszy się dużą popularnością, tak jak i jej Instagram, który obserwuje już ponad 21 tyś. osób. Nie podąża ślepo za trendami, co w dzisiejszych czasach jest na plus.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe