Piątek, 24 maja 2019r. Joanny, Zdenka, Zuzanny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Wiem, że stać mnie na jeszcze więcej

Spokojna, delikatna, ale z klasą. Agnieszka to dziewczyna, która wyróżnia się popielatym kolorem włosów, ale nie tylko. Możemy znaleźć ją na Instagramie, jako @magnesfashion, gdzie śledzi ją już prawie 7 tyś. osób. Jej minimalistyczny styl, który widać nie tylko w stylizacjach, ale również w wyglądzie instagrama, pozytywnie przyciąga oko niejednej czytelniczki.
Jak zaczęła się Twoja przygoda z blogowaniem na Instagramie?
- Codziennie szukałam inspiracji na stronach internetowych jak się ubrać, co na siebie włożyć żeby wyglądać dobrze. Lubiłam robić sobie zdjęcia w pełnym outficie, ot tak sobie dla siebie, ale w końcu zaczęłam zastanawiać się czy sama mogę być inspiracja dla kogoś, więc zaczęłam prowadzić instagramowego bloga. Nie jest to jeszcze szczyt moich marzeń, ale cały czas idę do przodu i widzę, że coraz więcej ludzi interesuje to, co mam na sobie. Dostaje mnóstwo cudownych, motywujących wiadomości, które utwierdzają mnie w tym, że to, co robię pomaga innym wybrać codzienny strój.

Twoje zdjęcia i stylizacje są bardzo delikatne, odzwierciedlają Twój charakter?

- Myślę, że mój blog totalnie odzwierciedla mój charakter. Jestem spokojną osobą. I widać to po moich stylizacjach. Stawiam na prostotę oraz małe wyróżniające się akcenty w postaci dodatków np. Torebki. 

Ile czasu poświęcasz na pracę nad swoim blogiem/Instagramem? Zdjęcia, wygląd, stylizacje? 
- Na co dzień oprócz prowadzenia bloga pracuję. Czasem ciężko wygospodarować chociażby godzinę na zajęcie się moim hobby. Zazwyczaj więcej czasu poświęcam na to w weekendy. Wtedy wszystko jest na spokojnie, bez pośpiechu, a zdjęcia wychodzą dużo lepiej. Kiedy już zrobię zdjęcie stylizacji, zanim pojawi się na blogu mija godzina lub dwie. Jestem niezdecydowana, kiedy wybieram idealne ujęcie.

Czym wyróżniasz się spośród innych blogerek?

- Nie jestem pewna, czym wyróżniam się z pośród innych. Myślę, że na to pytanie powinien odpowiedzieć ktoś z obserwujących mnie osób. Ja staram się być po prostu sobą. 

Co Twoim zdaniem świadczy o tym, że kobieta ma klasę?
- Niewymuszona elegancja w ubiorze i w zachowaniu, delikatny makijaż, wyróżniający pewien szczególny wdzięk oraz umiejętność zachowania się stosownie w każdej sytuacji to dla mnie przykład kobiety z klasą. 

 Czy jesteś zadowolona z tego co do tej pory osiągnęłaś? 

- Jestem zadowolona z tego, że robię to, co lubię. Wiem, że stać mnie na jeszcze więcej. Cały czas działam, nie poddaję się. Codziennie myślę, że jutro będzie jeszcze lepiej i idę dalej do przodu.

Jakie masz plany na przyszłość związane z blogowaniem? 

- Planuję dalej rozwijać swojego bloga. Polepszać jakość zdjęć i dodawać coraz ciekawsze treści postów. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli.

Trzymamy kciuki za Agnieszkę i życzymy jej dalszych sukcesów. Czytelników zapraszamy do odwiedzania jej profilu na Instagramie @magnesfashion.


Rozmawiała: Ewelina Kulasza
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Wiem, że stać mnie na jeszcze więcej
Spokojna, delikatna, ale z klasą. Agnieszka to dziewczyna, która wyróżnia się popielatym kolorem włosów, ale nie tylko. Możemy znaleźć ją na Instagramie, jako @magnesfashion, gdzie śledzi ją już prawie 7 tyś. osób. Jej minimalistyczny styl, który widać nie tylko w stylizacjach, ale również w wyglądzie instagrama, pozytywnie przyciąga oko niejednej czytelniczki.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe