Poniedziałek, 21 stycznia 2019r. Agnieszki, Jarosława
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Wesprzyj Fundację Znajdź Pomoc

21 grudnia 2016 roku do biura Fundacji „Znajdź Pomoc” zgłosiła się Agnieszka Orłowska, której mąż zachorował na chłoniaka Burkitta. W 2015 roku Jarek przeszedł ciężkie leczenie, zakończone sukcesem. Niestety pół roku później nastąpiło zaostrzenie choroby – wysoka gorączka, zapalenie opon mózgowych. Mimo leczenia, stan Jarka się pogarszał.
Pojawiły się poważne komplikacje neurologiczne – w grudniu tego samego roku Jarek przestał jeść, chodzić, lekarze w żaden sposób nie potrafili zdiagnozować przyczyny pogarszającego się stanu zdrowia oraz zatrzymać postępu choroby. Jarek był odsyłany ze szpitala do szpitala, w związku z kolejnymi problemami, których doświadczał. Ostatnia diagnoza: uogólniony zanik mózgu. Jarek został wypisany ze szpitala, skierowany do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Wiązownej, w którym przebywał ponad rok.

Od momentu, gdy Agnieszka zgłosiła się do Fundacji „Znajdź Pomoc”, minęły niecałe dwa miesiące – 18 lutego 2017 roku Jarek wrócił do domu! W krótkim odstępie czasu, w dodatku w okresie okołoświątecznym, Fundacja zorganizowała dla Jarka kompleksowe wsparcie: transport medyczny, opiekę lekarską, rehabilitanta, hospicjum domowe, zakup sprzętu. Dodatkowo pracownicy Fundacji skontaktowali się z około 1300 darczyńcami indywidualnymi oraz partnerami biznesowymi, którzy wpłacili na subkonto Jarka w bardzo krótkim czasie 80 tysięcy złotych. Mimo że Jarek nadal leży sparaliżowany, jest wśród swoich bliskich, a to co napawa nadzieją, to fakt, że reaguje na coraz więcej bodźców, a mała Maja, jego córka, ma tatę w domu!

 


Historia Jarka i Agnieszki pokazuje nam, że rzeczy niemożliwe stają się możliwe – od marzenia do jego realizacji. Jednak do tego potrzebna jest Państwa pomoc. Fundacja, jako jedna z nielicznych, nie pobiera żadnych opłat od środków zebranych dla swoich Podopiecznych. Oznacza to, że musi ze środków własnych finansować specjalistów obsługujących sprawy Podopiecznych, księgową, która rozlicza subkonta, koszty transportu i wysyłek darów rzeczowych Podopiecznym oraz wiele, wiele innych.

W związku z tym gorąco zachęcamy Państwa do przekazywania 1% podatku na rzecz Fundacji „Znajdź Pomoc” - wystarczy wpisać w zeznaniu rocznym jego kwotę oraz numer KRS Fundacji: 0000414091.

Można również skorzystać z bezpłatnego programu do rozliczeń PIT pod adresem: http://www.znajdzpomoc.pl/1proc.html

Zapraszamy do śledzenia dalszych losów Podopiecznych Fundacji pod adresem: https://www.facebook.com/znajdzpomoc/
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Wesprzyj Fundację Znajdź Pomoc
21 grudnia 2016 roku do biura Fundacji „Znajdź Pomoc” zgłosiła się Agnieszka Orłowska, której mąż zachorował na chłoniaka Burkitta. W 2015 roku Jarek przeszedł ciężkie leczenie, zakończone sukcesem. Niestety pół roku później nastąpiło zaostrzenie choroby – wysoka gorączka, zapalenie opon mózgowych. Mimo leczenia, stan Jarka się pogarszał.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe