Niedziela, 17 lutego 2019r. Donata, Gizeli, Łukasza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Kopertówki na wesele. Inspirujące modele

Wybierasz się na wesele i stoisz przed wyborem odpowiedniej kopertówki? Przede wszystkim, aby w ogóle rozpocząć poszukiwania, musisz mieć wybraną kreację. Pamiętaj, że kopertówka stanowi dodatek, który albo podkreśli niezwykłość Twojej kreacji, albo będzie jej ozdobą. Dowiedz się jak łączyć mini torebki z eleganckimi sukienkami.
Kopertówki na łańcuszku
Kopertówka na łańcuszku to model, który będzie podkreślał charakter sukienki. Na co warto zwrócić uwagę w tym wypadku? Na kolor łańcuszka. Jeżeli będzie on srebrny biżuteryjne dodatki dobieramy w tym samym odcieniu. Tak samo postępujemy w przypadku złotego łańcuszka. Wynika to po prostu z tego, że łączenie biżuteryjnych dodatków w tych dwóch kolorach po prostu nie wygląda dobrze. Decydując się na kopertówkę z łańcuszkiem zamiast klasycznego paska musimy także liczyć się z tym, że sama torebka będzie jednobarwna. Wybór multikolorowego modelu w połączeniu z sukienką we wzory lub kwiaty stworzy jedynie efekt kiczu zamiast oryginalnego stylu. Kopertówki na łańcuszku mogą być pokryte brokatem lub wykonane z jednokolorowej, błyszczącej tkaniny, ale nic poza tym. Sklepy oferują także modele z pojedynczymi florystycznymi haftami, ale zestawienie takiego fasonu z sukienką wymaga dużej rozwagi. Jeżeli już chcemy, aby kopertówka się czymś wyróżniała zawsze można wybrać torebkę z tłoczeniami lub geometrycznymi figurami w jednym kolorze.

 

 
https://lamoda.pl/katalog/torby/torebki


Kopertówki w kwiaty
Kopertówka w kwiaty to model, który jest zdecydowanie ozdobą sukienki. Torebkę tą warto zestawić z gładką, pastelową kreacją dla nadania całości wyjątkowo kobiecego charakteru. Oczywiście możemy także próbować dobrać wzór kopertówki do sukienki, ale jest to niezwykle trudne zadanie i wcale nie gwarantuje doskonałego efektu. Florystyczny print, to wyjątkowy wzór, którego nadmiar może odbiorcę po prostu przytłoczyć. Dużo lepszym rozwiązaniem będzie dobranie torebki do koloru sukienki. Wybierając kreację w chabrowym odcieniu dobrze jest zestawić ją z kopertówką z florystycznym printem, której kwiaty będą o tej samej barwie, co odzież. Tak dobrane dodatki spotkają się z aprobatą pozostałych gości i sprawią, że po prostu będziesz błyszczeć własnym, wyjątkowym blaskiem.

Wybierając kopertówkę w kwiaty pamiętaj także, iż sklepy oferują dwa główne modele: https://lamoda.pl/katalog/torby/kopertowki. Pierwszy to torebki w całości pokryte florystycznym printem. Drugi model jest gładki a kwiaty stanowią jedynie pojedyncze elementy dekoracyjne.

 


Kopertówki w kolorze fuksji

Posiadasz kopertówkę w kolorze fuksji i nie wiesz z jaką sukienką ją zestawić? Okazuje się, ze wybór jest naprawdę duży. Biorąc pod uwagę jednobarwne sukienki masz do wyboru kilka propozycji. Fuksję możesz zestawić z kreacją w kolorze jasnej szarości. Takie połączenie sprawi, że sukienka zyska zupełnie nowego charakteru. Jeżeli chcesz podkreślić wyjątkowy odcień kopertówki wybierz kreację w kontrastowym biały lub czarnym kolorze. Decydując się na odważniejsze połączenia fuksję możesz także zestawić z żółcią, turkusem lub chabrem. Kopertówka w tym kolorze będzie także doskonałym uzupełnieniem kreacji w kwiatowe wzory.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Kopertówki na wesele. Inspirujące modele
Wybierasz się na wesele i stoisz przed wyborem odpowiedniej kopertówki? Przede wszystkim, aby w ogóle rozpocząć poszukiwania, musisz mieć wybraną kreację. Pamiętaj, że kopertówka stanowi dodatek, który albo podkreśli niezwykłość Twojej kreacji, albo będzie jej ozdobą. Dowiedz się jak łączyć mini torebki z eleganckimi sukienkami.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe