Sobota, 25 maja 2019r. Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Najdelikatniejsze ferie w historii

Fioletowa Krowa i dotarła do mety! W Białce Tatrzańskiej odbył się finał akcji Milka Zimowe Miasteczka. To było prawdziwe szaleństwo - 6 tygodni niezapomnianych wrażeń, 2 550 litrów wypitej, gorącej czekolady i blisko 50 000 osób, które dały się ponieść delikatności w zimowej scenerii Zimowych Miasteczek.
Ta niesamowita przygoda dobiegła końca. Zapraszamy do obejrzenia filmowego podsumowania i czekamy na więcej już za rok!

Przez sześć ostatnich tygodni Fioletowa Krowa krążąc po polskich stokach przypominała, że najważniejsze w dobrej zabawie jest bezpieczeństwo. W najsłodszy sposób Milka pokazywała, jak zachowywać się na stoku, aby każdy mógł cieszyć się z białego szaleństwa. Organizatorzy pokazali, że uprzejmość daje mnóstwo radości i tworzy niezapomnianą atmosferę, dlatego niezależnie od doświadczenia czy umiejętności wszyscy narciarze i snowboardziści mogli liczyć na świetną zabawę. Starsi i młodsi, przyjaciele i rodziny, wszyscy spotkali się w Krynicy, Zieleńcu, Czarnej Górze, Szczyrku, Istebnej i Białce Tatrzańskiej, gdzie czekało na nich mnóstwo pozytywnej energii.

- Tegoroczna edycja Zimowych Miasteczek przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Dzięki naszym eventom chcieliśmy podzielić się radością i delikatnością z fanami zimowego szaleństwa. Udało się to zrealizować w 100%, o czym świadczyły dziesiątki tysięcy uśmiechniętych osób na stokach. Mamy nadzieję, że tysiące rozdanych czapek, rękawiczek, zdjęć i filmów będą przynosić radość jeszcze długo po ostatnim wydarzeniu i trzymać naszych fanów ciepło do kolejnej zimy z Milką.
– Patryk Siuta, przedstawiciel marki Milka.

 


Zimowe Miasteczka to najsłodsza akcja zimy, która zjednoczyła tysiące narciarzy i snowboardzistów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Milka stworzyła jedyne takie połączenie mroźnego powietrza, pozytywnych emocji i wirtualnego świata. Dzięki tym elementom powstało nie tylko miejsce odpoczynku, ale prawdziwe centrum rozrywki, w którym nikomu nie brakowało wrażeń.

Na zmęczonych czekały leżaki, na zmarzniętych gorąca czekolada, na znudzonych gry i zabawy. Ponadto każdego tygodnia można było się przenieść na skocznię narciarską za sprawą wirtualnej rzeczywistości.

Zimowe Miasteczka Milki stały się wyjątkową strefą rozrywki, w której można było wypożyczyć kamerę GO Pro, aby uwiecznić swoje sportowe dokonania. Mnóstwo chętnych zgromadziła również foto budka, pozwalająca zachować niezapomniane momenty. Obok zabawy na uczestników, czekało również wyjątkowe spotkanie z ratownikami GOPR, którzy chętnie dzielili się wiedzą, pokazując dobre praktyki zachowania na stokach.

Trasa Zimowych Miasteczek w tym roku dobiegła końca, a polskie góry już po raz czwarty zostały wypełnione delikatnością. Pozytywna energia, która towarzyszyła projektowi, wróci za rok, aby narciarze i snowboardziści ponownie mogli się spotkać się na stokach i dzielić się radością!

Tymczasem jeszcze raz przeżyjmy najlepsze momenty tegorocznej edycji Milka Zimowych Miasteczek.

 https://www.youtube.com/watch?v=2NwoPGs_U7o
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Najdelikatniejsze ferie w historii
Fioletowa Krowa i dotarła do mety! W Białce Tatrzańskiej odbył się finał akcji Milka Zimowe Miasteczka. To było prawdziwe szaleństwo - 6 tygodni niezapomnianych wrażeń, 2 550 litrów wypitej, gorącej czekolady i blisko 50 000 osób, które dały się ponieść delikatności w zimowej scenerii Zimowych Miasteczek.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe