Środa, 16 stycznia 2019r. Mascelego, Włodzimierza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Pellevé, zabieg doskonały? Polecamy!

Pellevé, zabieg doskonały? Natychmiastowe wygładzenie zmarszczek, lifting i ujędrnienie, a to wszystko dostępne w bezpieczny i bezinwazyjny sposób. Czyżby zabieg doskonały? Poznajmy niezwykłe efekty zabiegu Pellevé. Coraz więcej mówi się o nieinwazyjnych zabiegach odmładzających skórę, których działanie polega na pobudzeniu jej wewnętrznych mocy i stymulacji procesów naprawczych.
Jednym z takich zabiegów jest nowoczesny zabieg Pellevé, wykonywany m.in. w Gabinecie Bellderma Lekarze Specjaliści.

Warto poznać jego możliwości i zastosowanie, ponieważ może być stosowany bardzo szeroko, w każdej grupie wiekowej. Jest bezpieczny, a w dodatku nie wymaga dużych nakładów finansowych. Efekty, jakie można uzyskać, porównywalne są ze znacznie droższymi zabiegami. Nie wymaga stosowania znieczulenia, nie zostawia śladów, choć przez około pół godziny po zabiegu na skórze może utrzymywać się lekkie zaczerwienienie. Przyjrzyjmy się bliżej temu fenomenowi.

Jak to działa?
Pellevé to, najogólniej rzecz ujmując, zabieg odmładzający dla kobiet i mężczyzn, polegający na stymulacji włókien kolagenowych za pomocą fali radiowej (Radiage). Zastosowanie fali radiowej daje impuls skórze, by ta rozpoczęła intensywną produkcję kolagenu. Włókna kolagenowe zaczynają pracować: kurczą się i napinają, dzięki czemu w skórze zachodzi szereg odmładzających procesów. Ich efektem jest ujędrniona i wygładzona skóra.

Pellevé jest również laureatem kilku konkursów, m.in. Prix de Beauty Cosmopolitan, w którym został uznany za najlepszy zabieg medycyny estetycznej. Te wyrazy uznania wcale nie dziwią, gdy przyjrzeć się kryteriom, w których Pellevé spełnia oczekiwania stosujących go klientek:

- natychmiastowe efekty

- bezinwazyjność

- bardzo atrakcyjna cena

- brak jakichkolwiek śladów, zasinień itp.

- niezwykle naturalny efekt.

To wszystko przysparza Pellevé coraz większej popularności i rosnącej grupy fanów, w tym również mężczyzn, którzy na co dzień z większym sceptycyzmem podchodzą do zabiegów medycyny estetycznej.

Być może właśnie charakter zabiegu (wykonywany za pomocą nowoczesnego urządzenia medycznego) i całkowicie naturalny efekt, są tym, co przekonuje także męską część klienteli.

Komu Pellevé jest polecany?
Zabieg polecany jest wszystkim, którzy marzą o:

- redukcji zmarszczek i bruzd

- naturalnym liftingu, napięciu i wygładzeniu

- ujędrnieniu i uwypukleniu owalu twarzy

- podniesieniu opadających powiek

- eliminacji podwójnego podbródka

- wygładzeniu zmarszczek szyi

- podniesieniu opadniętych kącików ust 

Pellevé może być stosowany na różne części ciała, nie tylko na twarz, np. na luźną skórę na brzuchu, udach, pośladkach, ramionach, dekolcie czy kolanach.

Ile zabiegów potrzeba?
Efektami zabiegu można cieszyć się od razu po wyjściu z gabinetu. Co ciekawe, efekty pogłębiają się w miarę upływu czasu. W ciągu 3-6 miesięcy nadal formują się nowe włókna kolagenowe, co wzmacnia efekt odmłodzenia, o jaki nam chodziło. W niektórych przypadkach (np. u osób starszych) koniecznie może być wykonanie kolejnych zabiegów. W zależności od tego, jaka część ciała została poddana zabiegowi, lekarz może zaproponować jego powtórzenie. W takiej sytuacji zabieg powtarza się w ciągu 6-12 miesięcy, jednak maksymalna ilość zabiegów Pellevé w ciągu roku z reguły nie przekracza czterech.

Nie ma natomiast przeciwwskazań do łączenia Pellevé z innymi zabiegami anti-aging, np. z mezoterapią, laseroterapią i innymi.

Miejsce, w którym czas się dla Ciebie zatrzyma
– Naszą pasją jest przywracanie skórze harmonii piękna i zdrowia – mówi właścicielka gabinetu Bellderma Lekarze Specjaliści, dr Oksana Zarewycz-Skórka, która od kilku lat wykonuje zabiegi Pellevé.

Dr Zarewycz-Skórka to dermatolog praktyk z wieloletnim stażem. Jest autorką publikacji z dziedziny dermatologii i kosmetologii, szkoleniowcem lekarzy i kosmetologów. W Gabinecie Bellderma zajmuje się m.in. zabiegami anti-aging i leczeniem chorób skóry. Jednym z jej ulubionych zabiegów jest Pellevé, właśnie ze względu na poziom satysfakcji, jaki może natychmiast dostarczyć klientowi.

W Gabinecie Bellderma Lekarze Specjaliści, oprócz zabiegu Pellevé, można skorzystać z bardzo szerokiej oferty odmładzania nie tylko skóry, ale i całego ciała. Sztab fachowców, lekarzy specjalistów kompleksowo zajmie się naszymi potrzebami, mając na uwadze nasze możliwości i wymagania.

Podsumowując, warto wspomnieć, że medycyna estetyczna coraz bardziej wychodzi nam naprzeciw i proponuje coraz więcej zabiegów o naturalnym efekcie, bez poważnych ingerencji. Zabieg Pellevé jest właśnie jednym z nich. Niweluje kurze łapki, spłyca drobne i średnie zmarszczki oraz zwalcza wiotkość skóry. Jest idealnym rozwiązaniem na tzw. wielkie wyjście, bo może być wykonany w tym samym dniu. Sprawia, że możemy dłużej cieszyć się zdrowym i młodym wyglądem.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Pellevé, zabieg doskonały? Polecamy!
Pellevé, zabieg doskonały? Natychmiastowe wygładzenie zmarszczek, lifting i ujędrnienie, a to wszystko dostępne w bezpieczny i bezinwazyjny sposób. Czyżby zabieg doskonały? Poznajmy niezwykłe efekty zabiegu Pellevé. Coraz więcej mówi się o nieinwazyjnych zabiegach odmładzających skórę, których działanie polega na pobudzeniu jej wewnętrznych mocy i stymulacji procesów naprawczych.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe