Piątek, 22 lutego 2019r. Małgorzaty, Marty, Nikifora
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Ilona Adamska na 8. urodzinach magazynu

23 maja w Klubie LOFT44 odbyły się 8. urodziny magazynu Imperium Kobiet, wydawnictwa I.D.MEDIA (do którego należy również nasz portal). Ilona Adamska, założycielka agencji wydawniczo-promocyjnej i wydawca Imperium Kobiet pojawiła się w seksownej kreacji od marki Gatta - czarnym kombinezonie do którego dobrała seksowne szpilki marki ALDO. Ilona Adamska to kobieta pewna siebie, nie bojąca się iść na przekór trendom i schematom. Stawia na proste, klasyczne kreacje, które podkreślają jej kobiece kształty.

Gratulujemy magazynowi kolejnych urodzin, a całej redakcji życzymy samych sukcesów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Fot. Witold Szczekowski, Paweł Wodzyński
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Ilona Adamska na 8. urodzinach magazynu
23 maja w Klubie LOFT44 odbyły się 8. urodziny magazynu Imperium Kobiet, wydawnictwa I.D.MEDIA (do którego należy również nasz portal). Ilona Adamska, założycielka agencji wydawniczo-promocyjnej i wydawca Imperium Kobiet pojawiła się w seksownej kreacji od marki Gatta - czarnym kombinezonie do którego dobrała seksowne szpilki marki ALDO.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Ale piękny kombinezon! Ślicznie.
Tama32 2018-05-27 10:35:17
pięknie i stylowo
Ania 2018-05-26 12:43:36


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe