Piątek, 22 lutego 2019r. Małgorzaty, Marty, Nikifora
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

iWylecz24.pl – nowy startup telemedyczny

„Cyfrowe centrum zdrowia” – tak twórcy startupu iWylecz24.pl określają powstałą w kwietniu tego roku platformę dedykowaną pacjentom. Jej głównym celem jest udostępnianie rozwiązań z zakresu telemedycyny polskim rodzinom w kraju i za granicą.
iWylecz24.pl, czyli szeroki wachlarz funkcjonalności dla użytkownika

„Cyfrowe centrum zdrowia” oferuje wszystkim, którzy założą konto, kilka rozwiązań dotąd nie stosowanych w tego typu systemach. Do najważniejszych należą:

• oparty na sztucznej inteligencji i machine learning Tester Objawów, służący do samodzielnego weryfikowania objawów i uzyskiwania wstępnego rozpoznania wraz z możliwością pobrania raportu w 2 językach, polskim i angielskim (znaczne ułatwienie w kontaktach z lekarzami za granicą)

• możliwość skorzystania ze wsparcia Osobistego Doradcy Medycznego, czyli dyplomowanej pielęgniarki lub ratownika medycznego, którzy drogą bezpiecznego kanału wideo w internecie lub telefonicznie pomogą w umówieniu wizyt, skonsultują wstępnie objawy, zorganizują drugą diagnozę, umówią wizytę domową czy pomogą w interpretacji wyników badań

• możliwość wyszukania i umówienia się do prywatnych gabinetów lekarskich w ramach największej w Polsce bazy 10 000 kalendarzy online, lekarzy wszystkich specjalizacji; narzędzie pozwala na wyszukiwanie specjalisty wg nazwiska, czasu dostępności lub ceny za wizytę

Na uwagę zasługuje możliwość błyskawicznego sprawdzenia średnich czasów oczekiwania na wizyty do specjalistów w NFZ w ramach optymalizacji kosztów leczenia osób posiadających ubezpieczenie zdrowotne. Ta funkcja może okazać się szczególnie ważna dla wielu osób, które potrzebują szybko i sprawnie zorganizować leczenie dla siebie czy kogoś bliskiego, mając szansę na dokonanie wyboru miejsca leczenia (NFZ czy prywatnie). Takie rozwiązanie jest szczególnie korzystne dla osób spoza dużych miejscowości, dla których osobiste sprawdzenie terminarzy poszczególnych ośrodków jest znacznie utrudnione.

 


Projekt iWylecz24.pl został opracowany przez kierownictwo spółki Mea Salus, Martę i Marcina Grabowskich, przy udziale ekspertów medycznych pod przewodnictwem prof. dr hab. n. med. Marka Maruszyńskiego – wieloletniego Kierownika Klinik Chirurgicznych Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie (szpital na Szaserów), założyciela Kliniki Chirurgii Naczyniowej i Endowaskularnej WIM.

– Ten projekt to wynik czteroletnich konsultacji i dwóch lat pracy blisko 30 osób - fachowców z rynku usług medycznych, z firm programistycznych, studiów graficznych, doradców UX i z obszaru projektowania wartości. Tak zaawansowany projekt nie byłby również możliwy bez wsparcia ekspertów od wykorzystania AI (sztucznej inteligencji) w medycynie – podkreśla Marcin Grabowski, pomysłodawca projektu iWylecz24.pl i współwłaściciel spółki.

Rozwiązania oferowane przez Mea Salus koncentrują się na ułatwianiu organizacji leczenia. W tym kontekście dla spółki kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa ochrony danych z zachowaniem najwyższych standardów. Na iWylecz24.pl każdy ma gwarancję, że w internencie nie zostanie żaden ślad cyfrowy związany ze stanem zdrowia. Z usług można korzystać tylko po zalogowaniu się do bezpiecznego serwisu wykorzystującego szyfrowanie stosowane w obszarze private banking.

Marta Grabowska dodaje: - Do tej pory w iWylecz24.pl zostało założonych ponad 500 kont. Warto zaznaczyć, że każdy może przetestować wersję konta Premium przez miesiąc za darmo z dostępem m.in. do Osobistego Doradcy Medycznego. Po tym czasie, chcąc mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności iWylecz24.pl, należy podjąć decyzję o płaceniu abonamentu, który wynosi 19,90 zł miesięcznie. Jeśli nie zdecydujemy się na płatne konto, będziemy mogli nadal korzystać z iWylecz24.pl w ramach bezpłatnego konta Standard. Do końca 2018 roku zamierzamy pozyskać od 3 do 5 tys. płatnych kont, a w 2019 r. zwiększyć tę liczbę do 10 tys.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
iWylecz24.pl – nowy startup telemedyczny
„Cyfrowe centrum zdrowia” – tak twórcy startupu iWylecz24.pl określają powstałą w kwietniu tego roku platformę dedykowaną pacjentom. Jej głównym celem jest udostępnianie rozwiązań z zakresu telemedycyny polskim rodzinom w kraju i za granicą.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe