Poniedziałek, 17 czerwca 2019r. Laury, Leszka, Marcjana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty!

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu bezpłatnych warsztatów "Przygoda z macierzyństwem". Zapraszamy 24 października (środa) w Warszawie do Centrum Prasowego Foksal - Dom Dziennikarza, ul. Foksal 3/5, w godz. 16.00-20.00. Patronat medialny portalu Planeta Kobiet.
Podczas wydarzenia na przyszłych rodziców czekają spotkania z:

• Lekarzem medycyny rodzinnej dr Seleną Kobierzycką, która powie, jak stosować właściwą profilaktykę oraz co robić podczas przeziębienia, biorąc pod uwagę czas ciąży i karmienia piersią

• Panią Agnieszką Różycką-Świątek - jako fotograf specjalizujący się w fotografii przyszłych mam i dzieci opowie jak zatrzymać szybko mijające chwile i jak robić zdjęcia maluszkom, by to one były w roli głównej. Bez zbędnych detali.

• Ekspertką z Polskiego Banku Komórek Macierzystych, która wyjaśni na czym polega bankowanie krwi pępowinowej, jak się ją przechowuje i kiedy wykorzystuje w leczeniu, także rodzeństwa dziecka. Na stanowisku PBKM na przyszłe mamy będą czekały niespodzianki. Po wykładzie rodzice bedą mieli możliwość zadawania pytań.

• Panią Małgorzatą Woźniak z Zioło Piast, która zadba, by rodzice po wyjściu z warsztatów wiedzieli, jak sobie radzić z niedokrwistością w ciąży.

Podczas warsztatów dla przyszłych rodziców przewidujemy także konkursy z nagrodami. Do wygrania będą m. in. kosmetyki dla maluszka i dla mamy, kocyk dla dziecka, Aspinoski oraz dzbanek filtrujący wodę Aquaphor.

Na warsztaty jest WSTĘP WOLNY. 
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty!
Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu bezpłatnych warsztatów "Przygoda z macierzyństwem". Zapraszamy 24 października (środa) w Warszawie do Centrum Prasowego Foksal - Dom Dziennikarza, ul. Foksal 3/5, w godz. 16.00-20.00. Patronat medialny portalu Planeta Kobiet.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe