Środa, 21 sierpnia 2019r. Franciszka, Kazimiery, Ruty
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Jesienna Lista Przebojów Planety Kobiet

The Best Step Wojas, Creme de la creme, Power Waters i Forma u Dyby – Catering to partnerzy tegorocznej akcji muzycznej, kulinarnej i urodowej pod hasłem „Złota Jesień 2018”. Dzisiejszą Listę Przebojów rozpoczynamy od prezentacji najbardziej gorącego krążka i premiery 2018 roku - Dawid Podsiadło „Małomiasteczkowy”.
Stare przysłowie mówi, że ze szczytu wszystkie drogi wiodą w dół. Ale choć jesienią 2016 roku Dawid Podsiadło był na szczycie – z dwiema diamentowymi płytami w dorobku, całym wagonem nagród i wyprzedaną wielką trasą koncertową – ani myślał schodzić. Zrobił więc sobie kilka miesięcy przerwy od sceny, by wymyślić się na nowo.
 
Choć złota zasada mówi, że w zwycięskiej drużynie nie dokonuje się zmian, Podsiadło zrezygnował tym razem ze współpracy z Bogdanem Kondrackim, producentem jego dotychczasowych nagrań. Zaryzykował, ale powierzył swój los w ręce innego wybitnego fachowca – Bartosz Dziedzic stoi bowiem za sukcesami albumów „Granda” Moniki Brodki i „Składam się z ciągłych powtórzeń” Artura Rojka.

Panowie nie próbowali jednak powtórzyć tamtych rozwiązań, postanowili również zerwać z dotychczasowym, poprockowym charakterem muzyki Dawida.

- Na początku naszej współpracy Bartek powiedział, że chciałby zrobić przebojową płytę. Twierdził, że bardziej zaskakujące będzie, jeśli zrobię kilka przyjemnych, chwytliwych piosenek, niż gdybym próbował sił w muzyce alternatywnej. Ja też uznałem zrobienie dobrej popowej płyty za dużo większe wyzwanie i chciałem się z nim zmierzyć – mówi wokalista.

 


Wydany u progu wakacji singel „Małomiasteczkowy” był dowodem na to, że poszukiwania Dawida i Bartka idą w dobrą stronę. Dynamiczny, taneczny numer – dziś już to wiemy: przebój polskiego lata 2018 – nie mówił jednak wszystkiego o nowym materiale. Całość płyty, której dał tytuł, nie jest bowiem aż tak intensywna, choć dominują na niej wyraziste rytmy i brzmienia syntezatorów, często dość zaskakujące.

Partie wokalne są zróżnicowane, ale pełne swobody, słychać, że ich wykonawca bawi się muzyką. Niespodzianką może być również fakt, że Dawid Podsiadło po raz pierwszy zaśpiewał całą płytę po polsku.

- Obiecałem to sobie jakiś czas temu i choć miałem chwile zwątpienia, udało mi się je przezwyciężyć – przyznaje. - Dziś mogę powiedzieć, że jestem z tych tekstów naprawdę zadowolony.

Na „Małomiasteczkowym” Podsiadło porusza niełatwe tematy – od problemów z komunikacją związku, przez ciemne strony sławy po poszukiwanie w sobie siły i odwagi – ale podaje je w błyskotliwej formie i z właściwym sobie specyficznym humorem.

„Małomiasteczkowy” jest płytą, której nikt się po Dawidzie nie spodziewał, ale wszyscy jej od niego oczekiwali – jeśli bowiem nie on miałby podnieść sobie poprzeczkę jeszcze wyżej, to kto?

TOP 5 ZŁOTA JESIEŃ 2018

Prezentuje POWER WATER”S (
www.facebook.com/powerwaters.de) & WOJAS (https://www.facebook.com/WojasPolska1. ZAKOCHANI SĄ WŚRÓD NAS – ROBERT JANOWSKI
https://youtu.be/cPrEvd5TdOc

2. I NEED LOVE – KRIST VAN D Feat: Adam Joseph
https://youtu.be/hRieCY0dfSQ

3. PIĘKNA ZUZANNA – LA MARO
https://youtu.be/IGxytkN5cYw

4. NUMA NUMA 2 – DAN BALAN & MORLEY WATERS
https://youtu.be/jKcBZlPHC3o

5. GIME! GIME! GIME! – CHER
https://youtu.be/iHMOmniowAE

W tym tygodniu upominki od producenta obuwia - marki WOJAS i kolekcjonerskie płyty KRIST VAN D „15/15” otrzymują Wiesław Bodziony, Aleksander Kromolski, Zbigniew Polański.

Głosy  na TOP 5 ZŁOTA JESIEŃ 2018 wysyłamy na adres: malopolskietv@interia.pl

Na Listę Przebojów zaprasza DEE JAY MIX C LUB (https://www.facebook.com/DeejayMixClub/?fref=ts).

Głosy z propozycjami do listy przebojów wysyłamy na adres: onemedia@interia.pl

TOP 10 FORMA U DYBY (https://www.facebook.com/FormauDyBycatering) not: 363 / 364 z dnia: 12.10. / 21.10. 2018 r.

1. Darkside – Alan Walker Feat: Aura & Tomine Harket
2. On Last Time – Gromee feat: Jespier Jenset
3. Girls Go Wild – LP
4. I Need Love – Krist Van D feat: Adam Joseph
5. Gimme! , Gimme! , Gimme! – Cher
6. Raining Glitter – Kylie Minoque
7. Because I Love You – Blue Star Dance Music
8. Ignite – K-391 & Alan Walker
9. Bailando 2018 – Loona
10. Numa Numa 2 – Dan Balan & Morley Waters (NOWOŚĆ)

TOP 10 POWER WATERS (https://www.facebook.com/powerwaterspl) not: 363 / 364  z dnia: 12.10. / 21.10. 2018 r.
1. Dziewczyna Bonda – Cliver
2. Whisky – Łukash
3. Twoje oczy – Adexs
4. Portret na niebie – Masters
5. Dwa słowa .Bella Ciao – Baby Full
6. Miłość w necie – Dennis
7. Jedna noc (Dj Arix RMX) – Cosmo
8. Bo Ja kocham – M Power
9. Przy Tobie być – La Maro
10. Nieważne – Marioo

TOP10 PL CREME DE LA CREME (https://www.facebook.com/Cremedelacremebypolak) not: 363 / 364 z dnia: 12.10. / 21.10. 2018 r.


1. Film – Cleo
2. Zakryj – Sarsa
3. Krawiec - Filip Lato
4. Ćma (Gromee RMX) – Reni Jusis
5. Serce nie sługa – Ania Dąbrowska
6. Wszystko czego dziś chcę – Brodka & A_GIM
7. Jestem na tak – Artur Gotz
8. Interwencja – Ewa Farma
9. Reflection – Blue Cafe
10. Luźno – Baranovski

Planeta Kobiet & JORDAN GROUP (www.jordan.pl) zapraszają w gościnne progi hotelu „CASA” i wspaniały pełen kultury i rozrywki Nowy Targ.

Miło nam zaprosić Was dzisiaj do odwiedzenia jednego z najpiękniejszych miejsc na Podhalu – miasta Nowy Targ oraz niezwykle przytulnego hotelu CASA. To w nim - na ósmym i dziewiątym piętrze - z pięknym widokiem na miasto i Tatry odbędzie się cykl imprez muzycznych ze wspaniałą kuchnią w tle, o jakość której zadba szef kuchni Łukasz Kołodziej – nominowany do nagrody w kategorii „Kucharz roku” w plebiscycie „Dobre Bo Zdrowe”.

W trakcie tegorocznej jesieni i zimy na muzycznej scenie pojawią się m.in. Robert Janowski (29.10.), Artur Gotz (29.10.), Krzysztof Krawczyk (55- lecie pracy artystycznej) oraz Halina Frąckowiak (55- lecie pracy artystycznej).

30 listopada odbędą się „Andrzejki z Casą” w rytm muzyki przy której bawią się wszystkie pokolenia. Nie zabraknie specjalnego seta dja i producenta KRIST VAN D, który w trakcie imprezy świętować będzie wręczenie statuetki „Złota Nuta” za swój muzyczny jubileusz. Tego dnia odbędzie się także premiera płyty DVD na której znajdzie się trzynaście teledysków artysty. Płyta wydana zostaje z okazji jubileuszu i promocji działań Fundacja A.R.T. - Przeciw Przemocy.

Nie zabraknie konkursów z nagrodami, andrzejkowych wróżb i zabawy do białego rana.

28-30.01.2019 r.

Nowy Targ otworzy serię przeglądu filmów dotyczących życia Jana Pawła II z okazji 40 lat jego pontyfikatu. 

Nowy Targ w 2019 roku będzie obchodził 40 rocznicę pierwszej wizyty papieża Polaka.  

Muzeum Figur Woskowych

Kraków, Rynek Główny 34
https://www.facebook.com/poloniawaxmuseum/?fref=ts

Współpraca: Telewizja MTV24.TV, Hotel „CASA” (https://www.facebook.com/hotelcasaNTZ)
Opracował: Fonomedia Group
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Jesienna Lista Przebojów Planety Kobiet
The Best Step Wojas, Creme de la creme, Power Waters i Forma u Dyby – Catering to partnerzy tegorocznej akcji muzycznej, kulinarnej i urodowej pod hasłem „Złota Jesień 2018”. Dzisiejszą Listę Przebojów rozpoczynamy od prezentacji najbardziej gorącego krążka i premiery 2018 roku - Dawid Podsiadło „Małomiasteczkowy”.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

ORAWSKIE CIACHO THE BEST NA PODHALU
wojtek rabka zdrój 2018-10-23 12:50:46
Świetny pomysł z 40 rocznicą Jana Pawła II w Nowym Targu , gdzie będą filmy i spotkania ?
Anita z Zakopanego 2018-10-23 09:13:35
Pozdrowienia dla firmy JORDAN GROUP
Adam 2018-10-23 09:10:15
brawo Nowy Targ
franek 2018-10-23 07:11:09


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe