Środa, 23 października 2019r. Edwarda, Marleny, Seweryna
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Poznaj modne dodatki do karnawałowych stylizacji!

Jest wiele sposobów na spędzenie udanego karnawału: można świetnie się bawić zarówno na wielkim balu w dystyngowanym towarzystwie, jak i na domówce, w gronie znajomych. Bez względu na to, jaką opcję wybierzemy, warto wcześniej zaplanować imprezową stylizację, tak, by nie odkładać przygotowań na ostatnią chwilę.
Pamiętajmy zwłaszcza o tym, by nie ograniczać się jedynie do wyboru wieczorowej sukienki, pasujących do niej butów i torebki, lecz by zadbać również o inne, nie mniej ważne dodatki.

Wśród biżuterii, czy ozdób, jakie np. wpinamy we włosy, warto zwrócić szczególną uwagę na oprawki do okularów. Choć bez okularów wiele osób nie wyobraża sobie funkcjonowania, to nikt nie powinien mieć wątpliwości, że już dawno przestały one pełnić rolę wyłącznie użytkową. Dzięki modnym kształtom i kolorom oprawek, w jednej chwili możemy zmienić swój wizerunek ze stonowanego (jaki sprawdzi się na co dzień, w pracy) na nieco bardziej zaskakujący i ekstrawagancki, słowem, idealny na karnawałową imprezę.

Taki efekt osiągniemy wybierając oprawki ekskluzywnej marki RETRO MILANO, BOLON i wielu innych, jakie ma w swej ofercie firma KOCH OPTICAL. Wystarczy zajrzeć na stronę internetową www.kochoptical.pl, by zorientować się, że propozycje firmy Koch Optical to idealny wybór dla osób, które chcą podkreślić swoją wyjątkową osobowość. Oryginalne, a jednocześnie eleganckie oprawki od Koch Optical sprawdzą się zarówno jako mocny akcent stylizacji przygotowanej na wielki bal, jak i na domówkę w gronie najbliższych, gdzie panuje bardziej swobodna atmosfera.

Wśród okularów dostępnych na stronie (które dodadzą szyku wieczorowej stylizacji) warto zwrócić szczególną uwagę na najnowsze modele oprawek, które pasują wielu osobom, bez względu na kształt twarzy, a jednocześnie wyglądają równie stylowo, gdy są noszone na co dzień.

Okulary ratują nasz wzrok, a modne i stylowe oprawki pomogą uratować każdą karnawałową stylizację. To idealne połączenie uzyskamy wybierając okulary RETRO MILANO, które dostępne są w wybranych salonach optycznych w całej Polsce!
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Poznaj modne dodatki do karnawałowych stylizacji!
Jest wiele sposobów na spędzenie udanego karnawału: można świetnie się bawić zarówno na wielkim balu w dystyngowanym towarzystwie, jak i na domówce, w gronie znajomych. Bez względu na to, jaką opcję wybierzemy, warto wcześniej zaplanować imprezową stylizację, tak, by nie odkładać przygotowań na ostatnią chwilę.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe