Poniedziałek, 21 października 2019r. Celiny, Hilarego, Janusza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

To coś więcej niż poprawa wyglądu

Makijaż permanentny to dział kosmetologii, który święci obecnie prawdziwe triumfy. Mikropigmentację wykorzystać można jako narzędzie poprawy wyglądu nie tylko z pobudek czysto wizualnych, ale też psychologicznych. Żaneta Stanisławska podpowiada w jakich sytuacjach makijaż permanentny znacznie poprawi nasze samopoczucie i podniesie komfort życia.
Mikropigmentacja poprawi stan zdrowia
Makijaż permanentny, to nie tylko brwi, kreski czy kolor na ustach. Mikropigmentacja ma także coraz szersze zastosowanie w medycynie, od maskowania blizn, poprzez pomoc przy łysieniu plackowatym, po zabiegi u osób po chemioterapii. Jest też pomocna przy rozstępach (zagojonych) i wielu innych defektach skórnych. Poddanie się mikropigmentacji w takich przypadkach ma jednak o wiele ważniejsze zadanie niż tylko wizualna poprawa wyglądu. Często jest to lekarstwo na psychologiczne blokady pacjenta.

Pomoże w leczeniu kompleksów
Problemy wynikające z defektów skórnych są bardzo często przyczyną kompleksów i braku pewności siebie, co wpływa negatywnie na kontakt z innymi ludźmi zarówno prywatny, jak i zawodowy. – Nie odkryjemy nic nowego mówiąc, że blizny po wypadkach, łysienie, znaczna asymetria twarzy i inne defekty skóry są zmorą wielu osób. Makijaż permanentny ewoluował w ostatnich latach i stał się bardzo pomocny osobom, które cierpiały z powodów wymienionych problemów. Teraz jesteśmy w stanie zamaskować nawet duże blizny po wypadkach, czy niedoskonałości skórne, także na twarzy. Pacjentki po takich zabiegach cenią sobie efekt wizualny, ale znacznie ważniejszy jest aspekt psychologiczny. Odblokowują się, znikają ich kompleksy, w końcu mogą zapomnieć o tym, co powstrzymywało je przed realizacją wielu planów - mówi Żaneta Stanisławska, właścicielka sieci szkół Broadway Beauty.

Nie tylko uroda
Oczywiście makijaż permanentny kojarzy się w pierwszej kolejności z poprawianiem urody. Jednak należy zwrócić uwagę na jego wykorzystanie nie tylko przy korekcie brwi czy ust. – Mikropigmentacja jest rozwiązaniem, które pomoże poprawić naszą samoocenę i podniesie komfort życia na co dzień. Nie mówię tu już o tak oczywistych sprawach jak oszczędność czasu w codziennym makijażu i lepszy wygląd na basenie i siłowni, choć dla wielu osób to szalenie ważne. Pamiętajmy, że makijaż permanentny poprawi urodę także wtedy, gdy chcemy zamaskować cienie pod oczami, które są naszą zmorą, naprawi asymetrię twarzy, przykryje przebarwienia nawet te wieloletnie. Najnowszą zdobyczą w branży, jaką już wprowadziliśmy w Broadway Beauty jest zabieg BB GLOW, czyli rozwiązanie na szarą cerę, ale też na piegi, blizny, przebarwienia. Dzięki niemu wiele kobiet będzie mogło zrezygnować nawet z podkładu! – dodaje Żaneta Stanisławska.

Makijaż permanentny czy też mikropigmentacja medyczna są często jedynymi rozwiązaniami na wiele problemów skórnych zarówno tych urodowych, jak i spowodowanych kwestiami zdrowotnymi. Warto przyjrzeć się możliwościom jakie dają, aby pozbyć się kompleksów i niedoskonałości, które przeszkadzają nam na co dzień. 
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
To coś więcej niż poprawa wyglądu
Makijaż permanentny to dział kosmetologii, który święci obecnie prawdziwe triumfy. Mikropigmentację wykorzystać można jako narzędzie poprawy wyglądu nie tylko z pobudek czysto wizualnych, ale też psychologicznych. Żaneta Stanisławska podpowiada w jakich sytuacjach makijaż permanentny znacznie poprawi nasze samopoczucie i podniesie komfort życia.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe