Środa, 23 października 2019r. Edwarda, Marleny, Seweryna
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Ilona Adamska wydaje nową książkę!

Za niecały miesiąc premiera najbardziej wyczekiwanej publikacji tego roku – książki „Kobiety o kobietach, czyli cała prawda o płci pięknej”. Autorką i pomysłodawczynią głośnego projektu jest Ilona Adamska, wydawca i redaktor naczelna Imperium Kobiet oraz Law Business Quality, właścicielka agencji PR I.D.MEDIA, Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet, motywatorka.
Książka "Kobiety o kobietach, czyli cała prawda o płci pięknej" to zbiór felietonów-opowiadań (na temat kobiet) znanych gwiazd, psychologów i kobiet biznesu. Są wśród nich m.in. Anna Korcz, Monika Zamachowska, Ania Rusowicz, Jolanta Fajkowska, Beata Pawlikowska, Katarzyna Pakosińska, Joanna Brodzik, Katarzyna Bonda, dr Mateusz Grzesiak, Katarzyna Miller, prof. Zbigniew Lew-Starowicz, dr Irena Eris.

Poza gwiazdami autorka zaprosiła do współpracy kobiety biznesu. Jak mówiła kilka dni temu w wywiadzie dla portalu WIĘCEJ KULTURY.PL:

- Zaprosiłam przede wszystkim ciekawe osoby, które chciały podzielić się swoimi przemyśleniami na temat kobiet. Które chciały opowiedzieć swoje historie. Niektóre wypowiedzi są niezwykle osobiste i poruszające. To kobiety, które wiedzą, czego chcą od życia, śmiało realizują swoje pasje, marzenia. I bardzo często dostają przez to „w tyłek”. Od zazdrosnych koleżanek. Ale ja zawsze powtarzam: „Nie patrz na innych. Rób swoje. Rób to, co kochasz. Nawet, jeśli będziesz spotykać się z nieżyczliwością, nierozumieniem, a nawet zawiścią innych osób”.

Na pytanie czy z kobietami faktycznie jest aż tak źle, jak podają niektóre media, autorka odpowiada:

Nie możemy generalizować. Znam całą masę fajnych dziewczyn, cudownych, wspaniałych, pomocnych. Ale to przede wszystkim te, które są szczęśliwe, spełnione. Mają swoją pracę, pasje. Które po prostu nie zazdroszczą. Oczywiście wierzę w solidarność jajników. Wierzę, że mamy niesamowitą moc łączenia się, np. w walce o nasze prawa. Polki wreszcie nadrabiają zaległości w rozumieniu tego, czym jest równość i jej brak.
Najnowsza książka Ilony Adamskiej ma za zadanie odpowiedzieć na pytania: czy faktycznie kobiety potrafią ze sobą współpracować, czy istnieje coś takiego jak solidarność kobiet w biznesie, czy możemy na siebie liczyć w najtrudniejszych momentach życia, czy istnieje prawdziwa przyjaźń między kobietami, ale także jak odkryć swoją kobiecość, czy istnieją sprawdzone sposoby na pozbycie się kompleksów i wzmocnienie pewności siebie.

Autorka chce pokazać, że kobiety często zapominają o sobie, za bardzo się ograniczają, za bardzo karzą. I jak mówi Katarzyna Pawlikowska, kobietolożka, jedna z ekspertek w książce "Kobiety o kobietach..." – za mało kochają. Zwłaszcza siebie.

Za projekt okładki książki odpowiada mieszkająca w Stanach Zjednoczonych - młoda i zdolna graficzka - Zofia Koryto

Premiera książki odbędzie się 28 marca w warszawskim Klubie LOFT 44. Event w stylu koktajl party ma zgromadzić ponad 250 osób. Udział w wydarzeniu potwierdziło wiele gwiazd, media oraz partnerzy projektu z marką Rossmann, Kumazu, Koch Optical, Caffe Grano, Amrit Oriental Food, PWN, Sylveco, Pracownią Tortów Artystycznych - Sowy Słodki Świat na czele.

Patronat medialny nad książką objęło m.in.
Radio Kolor, Magazyn Moje Mieszkanie, Magazyn Wesele, Magazyn Duo Life, Świat Elit, Vitwoman, Feszyn.com, MTV24.TV, Więcej Kultury, Obcasypodlasia, BeautyShow.pl, Kobietamag.pl, Mobile Institute, Polskie Stowarzyszenie Golfa Kobiet, Golf Channel Polska, Manager na Obcasach, Naszbiznes24.pl, KobietaXL.pl oraz Beautymission.pl. 

Kamila Bobko
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Ilona Adamska wydaje nową książkę!
Za niecały miesiąc premiera najbardziej wyczekiwanej publikacji tego roku – książki „Kobiety o kobietach, czyli cała prawda o płci pięknej”. Autorką i pomysłodawczynią głośnego projektu jest Ilona Adamska, wydawca i redaktor naczelna Imperium Kobiet oraz Law Business Quality, właścicielka agencji PR I.D.MEDIA, Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet, motywatorka.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

zatem czekamy ;) zapowiada się super
Ewa K. 2019-02-26 18:39:29


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe