Poniedziałek, 14 października 2019r. Alany, Damiana, Liwii
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Skoncentrowany sposób na młodość

Wampirzy lifting pokochały gwiazdy na całym świecie! Słynne zdjęcie Kim Kardashian poddającej się temu zabiegowi obiegło swego czasu cały Internet. Nic dziwnego. Zabieg cieszy się ogromną popularnością. Nie tylko wśród celebrytów. Efekty, jakie można dzięki niemu uzyskać są zachwycające, poza tym zabieg wykorzystuje naturalny preparat pacjenta - czyli własną krew.
Z Angel System, który pozwala uzyskać wyższą koncentrację czynników wzrostu z krwi, rezultaty są jeszcze bardziej spektakularne. Co kryje się pod tą nazwą?

Wampirzy lifting, czyli recepta na młodość gwiazd

Popularny wampirzy lifting to terapia osoczem bogatopłytkowym, która bez wątpienia stała się absolutnym hitem ostatnich lat. Skąd takie zainteresowanie zabiegiem? Przyczyniły się do tego gwiazdy, o których rozpisują się media. Nie tylko zagraniczne jak wspomniana Kim Kardashian, ale też te rodzime - aktorka Agnieszka Włodarczyk czy modelka Joanna Krupa. Ale nie tylko za ich sprawą wampirzy lifting znalazł się w topie pożądanych i oferowanych zabiegów medycyny estetycznej. To przede wszystkim skuteczność i naturalność efektów zapewniły mu miejsce w czołówce. Teraz również innowacyjność! Mowa o wykorzystywanym w zabiegu sprzęcie, który pozwala osiągać jeszcze bardziej spektakularne efekty - Angel System.

Innowacje w służbie pięknu


Skuteczność wampirzego liftingu zależy od stężenia wykorzystywanego w zabiegu preparatu. Pobraną od pacjenta krew odwirowuje się w specjalnym urządzeniu, by uzyskać osocze bogate w płytki krwi. Angel System umożliwia skoncentrowanie płytek krwi od 5 do 14 razy wartości bazowej. Oznacza to wyższe stężenie koncentratu, a co za tym idzie wyższą skuteczność terapii. Uzyskany preparat - eliksir młodości - aplikuje się w skórę pacjenta. Ten zaawansowany technologicznie separator można znaleźć w coraz większej liczbie gabinetów medycyny estetycznej.

Jednym z nich jest wrocławski MedBeauty&Orthos, który dba o wizerunek także tych znanych pacjentek. Jeśli nie aspirujesz do grona celebrytek, a zauważyłaś u siebie pierwsze oznaki upływu czasu, MedBeauty&Orthos jest również dla Ciebie. Drobne zmarszczki, utrata elastyczności skóry czy przebarwienia? - to moment na wampirzy lifting. Zabieg nie tylko poprawi wygląd skóry, ale również dogłębnie ją zrewitalizuje i zregeneruje. Co więcej autologiczny materiał wykorzystywany w terapii wykluczy ryzyko niepożądanych, alergicznych reakcji.

Zabiegi medycyny estetycznej stały się powszechne nie tylko wśród gwiazd, ale to one często wyznaczają trendy, za którymi podążają pacjentki gabinetów i lekarze. Jedni i drudzy szukają przede wszystkim jednego - spektakularnych efektów. A takie, dzięki zaawansowanym technologiom, takim jak Angel System, można teraz osiągać!

http://medbeauty.orthos.pl http://ko-mac.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Skoncentrowany sposób na młodość
Wampirzy lifting pokochały gwiazdy na całym świecie! Słynne zdjęcie Kim Kardashian poddającej się temu zabiegowi obiegło swego czasu cały Internet. Nic dziwnego. Zabieg cieszy się ogromną popularnością. Nie tylko wśród celebrytów. Efekty, jakie można dzięki niemu uzyskać są zachwycające, poza tym zabieg wykorzystuje naturalny preparat pacjenta - czyli własną krew.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe