Czwartek, 19 wrzesnia 2019r. Januarego, Konstancji, Leopolda
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Amrit Oriental Food – pyszna promocja!

Żyjemy coraz szybciej, coraz więcej czasu spędzamy w pracy. Nie może jednak być to wytłumaczeniem dla zrezygnowania z wartościowych, zdrowych, a przede wszystkim pysznych posiłków. Najlepiej zadba o to sieć restauracji Amrit Oriental Food i Amrit Express! O szczegółach opowiada właścicielka sieci - Justyna Sypka.
Posiłki z dostawą do pracy czy domu to pomysł, który niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim, pozwala zaoszczędzić sporo czasu, który musielibyśmy wygospodarować na zaplanowanie menu, zakup odpowiednich produktów i przyrządzenie potraw. Poza tym, taki wybór nie wymaga od nas żadnych umiejętności kulinarnych. W dodatku, jeśli postawimy na solidną i sprawdzoną firmę, z pewnością szybko odczujemy korzyści finansowe. Nic dziwnego zatem, że ten trend postanowili wykorzystać specjaliści z sieci restauracji Amrit Oriental Food:

– Uważamy, że kwestia dostawy posiłków, to jeden priorytetów obserwowanych współcześnie w gastronomii. Stąd, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, pragniemy się doskonalić i zwiększać jakość usług związanych z dowozem dań. Korespondując z powyższym, miło mi powiadomić, że cyklicznie uruchomiamy promocję dotyczącą właśnie dostawy posiłków, aby sprawić naszym klientom pyszną niespodziankę. – mówi Justyna Sypka, właścicielka Amrit Oriental Food i Amrit Express.

 


– W marcu planowana jest jedna z nich (25.03-31.03) – oferujemy jedną dodatkową kanapkę gratis przy zamówieniu na minimum dwie. Warto też podkreślić, że zamówienia możemy złożyć dzowniąc bezpośrednio do naszych lokali lub przez znane portale: Pyszne.pl i Pizza Portal.


Można śmiało powiedzieć, że kwestia dostawy jest naszym oczkiem w głowie! To znakomita wiadomość nie tylko dla wielbicieli kuchni z rejonu Bliskiego Wschodu, z jakiej znana jest sieć restauracji Amrit Oriental Food i Amrit Express, ale też dla każdego, komu zależy na pysznych i urozmaiconych potrawach, które są przygotowywane przez najlepszych kucharzy – prawdziwych pasjonatów swojego fachu. Taka promocja może również stanowić wspaniałą okazję do zapoznania się z ofertą sieci restauracji Amrit Oriental Food i Amrit Express. Zwłaszcza, że zgodnie z zapowiedzią właścicieli tych popularnych lokali, jeszcze nie raz zaskoczą oni swoich klientów atrakcyjnymi promocjami!

Więcej na http://www.amrit.pl/.

Joanna Bielas
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Amrit Oriental Food – pyszna promocja!
Żyjemy coraz szybciej, coraz więcej czasu spędzamy w pracy. Nie może jednak być to wytłumaczeniem dla zrezygnowania z wartościowych, zdrowych, a przede wszystkim pysznych posiłków. Najlepiej zadba o to sieć restauracji Amrit Oriental Food i Amrit Express! O szczegółach opowiada właścicielka sieci - Justyna Sypka.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Moja ulubiona sieć w stolicy :)
Magda 2019-03-16 08:08:22


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe