Czwartek, 19 wrzesnia 2019r. Januarego, Konstancji, Leopolda
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Gwiazdy powitały sezon letni z Raffaello

Nareszcie możemy cieszyć się pięknym słońcem, długimi ciepłymi wieczorami i radosną aurą lata. Do świętowania rozpoczęcia letniego sezonu, jak co roku, polskie gwiazdy zaprosiła marka Raffaello. To wyjątkowe wydarzenie miało miejsce w pałacu królewskim w Wilanowie, a tematem przewodnim tegorocznej edycji Inauguracji Lata była malina.
Raffaello już po raz siódmy zaprosiło znanych gości na wspólną inaugurację sezonu letniego. Wydarzenie, jak co roku, miało miejsce w niepowtarzalnej scenerii Pałacu w Wilanowie, która tego wieczoru nabrała jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru. Piękne kwiaty, delikatne światła i zachwycające dekoracje utrzymane w malinowej tonacji, pozwoliły zaproszonym gościom poczuć słodki smak lata, nawiązując jednocześnie do motywu przewodniego wydarzenia jakim była aromatyczna malina.

W Pałacu w Wilanowie Raffaello gościło wielu wyjątkowych gości, którzy z przyjemnością celebrowali rozpoczęcie sezonu letniego wspólnie z marką.

– Inauguracja lata z Raffaello to już tradycja, w której z radością biorę udział kolejny raz. To wielka przyjemność móc celebrować rozpoczęcie sezonu letniego w tak pięknym miejscu. – dodała Karolina Ferenstein-Kraśko, celebrująca to wydarzenie wspólnie z mężem, Piotrem Kraśko.

– Powitanie lata z Raffaello to wydarzenie, na które czekałam. Wyjątkowa atmosfera i zachwycająca sceneria sprawiły, że ten wieczór na długo pozostanie w mojej pamięci. – powiedziała Paulina Sykut-Jeżyna, dziennikarka i prezenterka telewizyjna.

Pałac w Wilanowie odwiedzili tego wieczoru także: Grażyna Wolszczak, Agata i Piotr Rubik, i Justyna Nagłowska wraz z Borysem Szycem, Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem. Wydarzenie, tak jak w poprzednim roku, poprowadził znakomity duet – Agnieszka Cegielska i Olivier Janiak.

Wieczór uświetniła oprawa muzyczna, o którą zadbali Mika Urbaniak i Victor Davies z gościnnym udziałem Urszuli Dudziak, nadając wydarzeniu wyjątkowego klimatu. To był wieczór pełen subtelnej słodyczy i ciepła.

Wyjątkowa atmosfera, pięknie zaaranżowana sceneria i malinowa nowość od Raffaello pozwoliły wszystkim gościom w pełni poczuć smak tegorocznego lata!
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Gwiazdy powitały sezon letni z Raffaello
Nareszcie możemy cieszyć się pięknym słońcem, długimi ciepłymi wieczorami i radosną aurą lata. Do świętowania rozpoczęcia letniego sezonu, jak co roku, polskie gwiazdy zaprosiła marka Raffaello. To wyjątkowe wydarzenie miało miejsce w pałacu królewskim w Wilanowie, a tematem przewodnim tegorocznej edycji Inauguracji Lata była malina.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe