Piątek, 19 lipca 2019r. Alfreny, Rufina, Wincentego
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Finał akcji Mocne Strony Kobiety 2019

Na warszawskiej Pradze w klubie Mała Warszawa odbył się finał kolejnej edycji konkursu Mocne Strony Kobiety – akcji, której celem jest promowanie młodych, silnych i aktywnych kobiet. Na uczestniczki wydarzenia czekały motywujące panele dyskusyjne, warsztaty oraz koncerty gwiazd - Reni Jusis i Marysi Starosty.
Podczas spotkania odbyła się również premiera wina bezalkoholowego Cin&Cin Free marki Cin&Cin, której misją jest wspieranie odważnych i niezależnych kobiet. Wśród gości specjalnych znalazły się m.in. Maria Sadowska, Monika Mariotti i założycielki szkoły tańca i ruchu - Marta Majchrzak i Katarzyna Kordzińska.

Na otwartych panelach, uczestniczki finału akcji Mocne Strony Kobiety mogły posłuchać historii kobiet sukcesu. W trakcie imprezy powstał także nowatorski projekt „Kobieca mapa przyjemności”, którego wyniki zostaną opublikowane w magazynie Cosmopolitan wraz z komentarzem socjologa.

Konkurs był pretekstem do debaty na temat wyzwań współczesnych Polek. Podczas sobotniego spotkania odbyły się trzy panele: „Kobieca przyjemność”, „Kobieca siła” oraz „Kobieca wolność”. Inspiracją do ich zorganizowania była marka Cin&Cin, która od lat kieruje się takimi wartościami jak wolność, kobieca siła i przyjemność. W dyskusji wzięły udział - Maria Sadowska, Monika Mariotti oraz Marta Majchrzak i Katarzyna Kordzińska.

Artystki opowiedziały o swojej drodze do sukcesu, samoakceptacji, dążeniu do celu oraz o tym, co mogą tracić kobiety rezygnując z przyjemności i swoich marzeń.

 


- Często rozmawiam z kobietami, które mi mówią, że się boją, że nie mają takiej pewności siebie, żeby o coś zawalczyć. Nie chcą przepychać się łokciami, bo nie wypada, myślą, że nie wypada nam zarabiać dobrych pieniędzy. To jest taki sposób myślenia, który bardzo mocno w nas pokutuje od wielu lat. Ja też nie miałam tej pewności siebie, ale uważam, że jest to do nabycia, do nauczenia się. Każda z nas ma w sobie ten zalążek i nie wmawiajmy sobie, że „ja jestem biedna i nieśmiała” i to jest część naszej osobowości
– powiedziała reżyserka filmowa i wokalistka Maria Sadowska.

– Najgorszym cenzorem jesteśmy my same. Wolność dla mnie ma dwa ważne wymiary. Po pierwsze wolność do życia poza schematami, poza utartymi koleinami, po drugie wolność do bycia sobą. To są dwa bardzo ważne tematy, do których dojrzewam teraz po 40. Myślę, że wolność wymaga czasu, aby nauczyć się z niej korzystać –
zaznaczyła Marta Majchrzak, jedna z założycielek szkoły Oh Lala.

Monika Mariotti w rozmowie o kobiecych przyjemnościach wyznała: – Często myślimy, że kiedyś będzie przyjemność, że kiedyś wszystko będzie dobrze i przyjedzie rycerz na białym koniu. To są bajki. Trzeba pracować nad sobą teraz, poszukiwać i błądzić. Jeśli się nie poddamy, to podczas tej pracy przyjdzie mnóstwo przyjemności.

Zwieńczeniem wydarzenia były koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej. Marysia Starosta zaśpiewała utwory ze swojego solowego albumu „Ślubu nie będzie”, za który dostała nominację do Fryderyka w kategorii Album Roku / Muzyka Alternatywna. O energetyczny klubowy klimat zadbała Reni Jusis z materiałem z jej najnowszej płyty „Ćma”.

Po koncertach i prelekcjach uczestniczki wydarzenia mogły wymienić się swoimi wrażeniami w specjalnej strefie chillout. Sponsorem dnia pełnego atrakcji była AMBRA BRANDS Sp. z o.o - właścicielka marki CIN&CIN.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Finał akcji Mocne Strony Kobiety 2019
Na warszawskiej Pradze w klubie Mała Warszawa odbył się finał kolejnej edycji konkursu Mocne Strony Kobiety – akcji, której celem jest promowanie młodych, silnych i aktywnych kobiet. Na uczestniczki wydarzenia czekały motywujące panele dyskusyjne, warsztaty oraz koncerty gwiazd - Reni Jusis i Marysi Starosty.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe