Sobota, 21 wrzesnia 2019r. Darii, Mateusza, Wawrzyńca
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Infuzja tlenowa - sekret młodej skóry

Lato trwa już w pełni, słoneczna pogoda i wysokie temperatury będą nam towarzyszyć przez najbliższe kilka miesięcy. Jednak upały nie są obojętne dla naszego organizmu - nie tylko czujemy się wtedy zmęczeni, ale również nasza skóra doświadcza ich negatywnych skutków. Jak więc zadbać o to, aby była pełna blasku i wyglądała młodo i świeżo o każdej porze dnia?
Odpowiednie nawilżenie naszego ciała, szczególnie w wakacje, jest niezbędne do zachowania napiętej i promiennej skóry. Przebywanie na zewnątrz w pełnym słońcu czy w klimatyzowanych pomieszczeniach, powoduje jej nadmierne wysuszanie i negatywnie wpływa na jej wygląd. Jest wiele sposobów, dzięki którym możemy zadbać o jej kondycję. Oto wybrane z nich.

Kremy, olejki i maseczki

Każda skóra jest wyjątkowa i wymaga innej pielęgnacji. Dla jednych osób sprawdzą się lekkie, odżywcze kremy a dla innych bogate w witaminy olejki naturalne. To jedne z podstawowych metod dbania o naszą cerę, które pomogą zachować jej jędrność i witalność. Niestety działa ona tylko na jej powierzchnię i aby osiągnąć naprawdę olśniewający efekt, trzeba poświęcić dużo czasu na odpowiednie i kompleksowe nawilżenie.

Ochrona od środka

W drogeriach mamy dostępną szeroką gamę suplementów diety i witamin, które mają pomóc naszej skórze od środka i sprawi, że stanie się ona świeża i promienna. Jednak w rzeczywistości same suplementy nie wystarczą, i trzeba zadbać również o jej wygląd zewnętrzny, co wiąże się z dodatkowym czasem, który musimy poświęcić na pielęgnację.

Infuzja tlenowa - idealne rozwiązanie

A gdyby można było dogłębnie odżywić naszą skórę, a efekty pojawiały się od razu i trwały przez dłuższy czas? Dzięki zaawansowanym zabiegom kosmetycznym jest to możliwe. Innowacyjna metoda polegająca na infuzji tlenowej sprawia, że jest ona pełna blasku i jędrności, wszelkie cienie i przebarwienia są mniej widoczne, a zmarszczki zniwelowane. Dodatkowo jest ona dedykowana wszystkim rodzajom skóry i osobom w każdym wieku.

- Zabieg INTRACEUTICALS opiera się na technologii hiperbarycznego tlenu, za pomocą którego do skóry, pod ciśnieniem, wprowadzane są składniki aktywne, zawarte w indywidualnie dobranym serum, nałożonym za pomocą specjalnego aplikatora w wybrane miejsce na ciele. Zwiększa on ilość kwasu hialuronowego co wpływa na poprawę konturów naszej twarzy, a także zauważalnie ją liftinguje. Zabieg ten zapewnia również odpowiednie nawilżenie, przywracając nam blask i świeżość
- tłumaczy mgr kosmetolog Emilia Dawiec. - Technologia ta jest całkowicie bezpieczna i nieinwazyjna, nie powoduje żadnych skutków ubocznych, a efekty są widoczne już po pierwszej wizycie dodaje. Dla najlepszych i długofalowych rezultatów zaleca się wykonanie serii zabiegów w ilości od 3-6 raz w tygodniu - dodaje.

*** Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii VESUNA to profesjonalne gabinety działające w krakowskim centrum handlowym Bonarka oraz w nowej lokalizacji, przy ulicy Dobrego Pasterza 118C. Od początku istnienia gwarantuje swoim pacjentom tylko skuteczne i bezpieczne technologie oraz preparaty posiadające zarówno polskie, jak i światowe certyfikaty. Bezpieczeństwo, najwyższa jakość usług oraz innowacyjne metody i najnowsze trendy medycyny estetycznej plasują Klinikę Vesuna wśród najlepszych tego typu placówek w Polsce.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Infuzja tlenowa - sekret młodej skóry
Lato trwa już w pełni, słoneczna pogoda i wysokie temperatury będą nam towarzyszyć przez najbliższe kilka miesięcy. Jednak upały nie są obojętne dla naszego organizmu - nie tylko czujemy się wtedy zmęczeni, ale również nasza skóra doświadcza ich negatywnych skutków. Jak więc zadbać o to, aby była pełna blasku i wyglądała młodo i świeżo o każdej porze dnia?
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe