Sobota, 22 czerwca 2024r. Pauliny, Sabiny, Tomasza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Zostań Twarzą Lenovo Legion!

Lubisz gry i znasz się trochę na sprzęcie gamingowym? Mógłbyś o nich rozmawiać godzinami i z pasją przedstawiać swoje spostrzeżenia? A może chcesz na tym jeszcze dodatkowo zarabiać? W takim razie ten konkurs został stworzony właśnie dla Ciebie.
Firma Lenovo szuka osoby, która będzie promować markę na kanałach komunikacyjnych oraz w mediach społecznościowych marki Lenovo Legion. Konkurs rozpoczął się 21 września i będzie trwać równy miesiąc.

Na zwycięzcę czeka 12-miesięczny kontrakt, który obejmuje zarówno atrakcyjne wynagrodzenie, jak i doskonały do grania najnowszy model laptopa Lenovo Legion wraz z akcesoriami. W ramach kontraktu autor będzie współtworzył materiały wideo – m.in. recenzje, testy sprzętu z oferty Lenovo Legion czy wywiady w profesjonalnym studio nagraniowym.

Jak wziąć udział w konkursie?


Do udziału w konkursie niezbędna będzie rejestracja na stronie Konkursu poprzez prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie Lenovo, do którego należy załączyć link do materiału konkursowego. Uczestnik ma za zadanie nagrać krótki materiał wideo (2-5-min.), w którym w nieszablonowy sposób przedstawi siebie, swoją pasję do gamingu i przekona jury, że to właśnie on powinien zostać twarzą marki Lenovo Legion. Materiał musi zostać opublikowany w serwisie YouTube.

Konkurs „Zostań Twarzą Lenovo Legion” rozpoczął się 21 września 2020 r. i potrwa do 21 października br. do godz. 23:59. Zwycięzców poznamy najpóźniej 4 listopada.

Szczegółowy regulamin dostępny na stronie: LINK
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Zostań Twarzą Lenovo Legion!
Lubisz gry i znasz się trochę na sprzęcie gamingowym? Mógłbyś o nich rozmawiać godzinami i z pasją przedstawiać swoje spostrzeżenia? A może chcesz na tym jeszcze dodatkowo zarabiać? W takim razie ten konkurs został stworzony właśnie dla Ciebie.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Witam, czy szukasz pożyczki konsolidacyjnej zadłużenia, pożyczki niezabezpieczonej, pożyczki biznesowej, pożyczki hipotecznej, pożyczki samochodowej, pożyczki studenckiej, pożyczki osobistej, kapitału podwyższonego ryzyka itp.! Jestem prywatnym pożyczkodawcą, udzielam pożyczek firmom i osobom prywatnym z niskim i rozsądnym oprocentowaniem 2%. Wyślij e-mail na adres: christywalton355@gmail.com
Christy Walton 2022-06-08 20:27:38


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe