Wtorek, 16 sierpnia 2022r. Joachima, Nory, Stefana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Premiera „Bez powietrza” Magdaleny Szponar

Magdalena Szponar, autorka popularnej serii „Cztery żywioły”, wraca z ognistym tytułem i porywa nim swoich czytelników! „Bez powietrza” to niesamowite emocje, ekscytująca historia i bohaterowie, których nie da się zapomnieć! Książkę poleca Planeta Kobiet.
„Taka właśnie była miłość. Potrafiła rozpalać w nas ogień, który kruszył najtwardsze mury. Ten sam ogień mógł również dać bezpieczeństwo, nadzieję i światło w życiu pełnym mroku”.

Kiedy skończy się walka z największym demonem przeszłości, Marta wcale nie poczuje wytchnienia. Wręcz przeciwnie, nadchodzące chwile będą dla niej jeszcze trudniejsze, a towarzyszyć jej będzie bezsilność. Miłość między Rafałem i Martą zrodziła się z płomieni. Teraz oboje dowiedzą się, co to znaczy żyć bez powietrza w świecie pełnym niebezpieczeństw. Ich walka jeszcze się nie skończyła. Czeka ich ostatnia bitwa, w której stawką będzie życie.

Drugi tom gorącej serii „Cztery Żywioły” zaskoczy czytelników, pozostawiając ich bez tchu. Bez powietrza” to mistrzowskie połączenie płomiennej miłości, żądzy, pragnień, ekscytacji, ale także ludzkich lęków i niepewności. Autorka zaskakuje swoich fanów, prezentując książkę, którą czyta się jednym tchem. Ta stanowi znakomitą propozycję na coraz dłuższe, klimatyczne wieczory.

Najnowsza książka Magdaleny Szponar „Bez powietrza” to pozycja, która znakomicie pokazuje, na jak wiele nas stać w momencie, kiedy życie ukochanej osoby jest zagrożone. To także ciekawe wątki gangsterskie i ludzkie relacje, wymykające się spod kontroli.

Magdalena Szponar jest pisarką niebanalną, bezkompromisową, odważną. Zakochana w słowach, uzależniona od dobrych powieści - szczerych, trudnych, pozostających w pamięci na długo. Prywatnie zwariowana mama dwójki dzieci, oddana żona strażaka i polonistka z pasją.

Magdalena Szponar, „Bez powietrza”, Wydawnictwo Szósty Zmysł, Słupsk 2021.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Premiera „Bez powietrza” Magdaleny Szponar
Magdalena Szponar, autorka popularnej serii „Cztery żywioły”, wraca z ognistym tytułem i porywa nim swoich czytelników! „Bez powietrza” to niesamowite emocje, ekscytująca historia i bohaterowie, których nie da się zapomnieć! Książkę poleca Planeta Kobiet.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2022 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe