Wtorek, 25 czerwca 2024r. Łucji, Witolda, Wilhelma
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Moda, w której rozkwita kobiecość

Kobiety od wieków udowadniają, że siła kobiecości to nie tylko piękno, ale również odwaga i zmysł przedsiębiorczości. Izabela Łapińska, jedna z najwybitniejszych projektantek, od lat tworzy projekty, które podkreślają te wartości. W jej kolekcjach znajdziemy elementy nawiązujące do kobiecej energii.
W dzisiejszych czasach, kobiety są coraz bardziej świadome swojego piękna i potencjału. Moda, w której rozkwita kobiecość, daje im możliwość eksperymentowania, jednocześnie pozwalając na wyrażenie siebie w sposób, który same uznają za najlepszy. Izabela Łapińska od lat udowadnia, że moda to nie tylko piękno, ale również przekaz. W swoich projektach chce podkreślić, że kobiety są w stanie wiele osiągnąć i że siła kobiecości jest czymś, co powinno być pielęgnowane i doceniane.

- Kocham kobiety i to miłością do nich kieruję się, tworząc moje kolekcje. Czuję emanującą moc kobiecości, czuję drzemiącą siłę, którą można wydobyć dzięki pięknym kreacjom. Kobiety odbieram niczym rzeźby lub obrazy, wymagające wyjątkowej oprawy, takiej, która podkreśla ich blask. Moim zadaniem jest tworzenie tej unikalnej ramy, indywidualnie dopasowanej do stylu, w którym kobieta czuje się najlepiej. Zawsze powtarzam moim klientkom, żeby znalazły w sobie odwagę do poszukiwań swojego własnego stylu. Uważam, że to jest klucz do świetnego wyglądu i życia w zgodzie ze sobą –
podkreśla projektantka.

Izabela Łapińska zadebiutowała w 2004 roku, ale projektowanie i szycie ubrań były jej pasją od najmłodszych lat. Jej uwagę zawsze przyciągały szlachetne tkaniny, intrygujące wykończenia i ręcznie robione zdobienia, czym zasłużyła sobie na miano mistrzyni detalu. Ten unikatowy styl został szybko doceniony nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Artystka od zawsze wierzyła w siłę klasycznej kobiecości, a flagowym projektem stała się sukienka pensjonarka, która pojawia się w każdej kolekcji.

Kreacje, które dodają mocy

Kobiecość jest nie tylko synonimem romantyzmu, ale także pewności siebie i siły. Panie coraz śmielej eksperymentują z modą, łącząc zwiewne, przytulne materiały z oryginalnym deseniem tkanin oraz odważnymi, przykuwającymi wzrok detalami. Tym samym tworzą swój własny niepowtarzalny styl. 

- Panie, które u mnie wybierają kreacje, są świadome swojego indywidualizmu – ujawnia Izabela Łapińska. - Chcą wyglądać i czuć się wyjątkowo. Są też cierpliwe, gdyż zdają sobie sprawę, że tworzenie wymaga czasu. Strój, podkreślający ich siłę, jest niczym dzieło sztuki, na które w wielu domach mody czeka się czasem wręcz latami.

Proces zamówień w atelier Izabeli Łapińskiej składa się z trzech etapów: spotkania z klientką i rozmowy o jej stylu, zaprezentowania propozycji w postaci rysunków i tkanin, w końcu realizacji wybranego wariantu. Następnie zaczyna się praca krawcowych, hafciarek, artystów od najróżniejszych detali, co może trwać od sześciu do nawet dwudziestu tygodni. Unikalne kreacje projektantki powstają pod okiem wybitnych artystów – rzemieślników. To dzięki nim urealniają się najbardziej niezwykłe projekty, za którymi stoją dziesiątki godzin pracy.

Niewątpliwie tego wymagają - wyszukane ornamenty, setki bezbłędnych przeszyć ręcznych haftów, niezwykłe dekoracje uzupełniane kryształami Sworowskiego, piękne formy, czy też wreszcie niepowtarzalne elementy ze srebra.

- Moje klientki kochają owe szlachetne, efektowne i oryginalne detale. To one sprawiają, że czują się niepowtarzalne i piękne, eksponując swoją siłę i klasę – dodaje projektantka.

IZABELA ŁAPIŃSKA – projektantka, artystka, od piętnastu lat wyróżnia się na tle polskiej sceny modowej jakością, ponadczasową elegancją oraz luksusowymi wykończeniami. Projekty Izabeli Łapińskiej cieszą się zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Jej pokazy odbywały się w Paryżu oraz w Wiedniu. Inspiruje ją także sama kobieta - elegancka, stonowana, intrygująca. Typ arystokratki, która nie musi krzyczeć, by zostać zauważoną.

Więcej inspiracji na stronie: https://www.izabelalapinska.com/
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Moda, w której rozkwita kobiecość
Kobiety od wieków udowadniają, że siła kobiecości to nie tylko piękno, ale również odwaga i zmysł przedsiębiorczości. Izabela Łapińska, jedna z najwybitniejszych projektantek, od lat tworzy projekty, które podkreślają te wartości. W jej kolekcjach znajdziemy elementy nawiązujące do kobiecej energii.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Miłość to szalona rzecz, kiedy zostałem przeniesiony do Kolumbii z powodów zawodowych, zrobiło się naprawdę gorąco w moim związku, ponieważ moja żona zaczęła tracić zainteresowanie mną, nawet gdy wracałem do domu dwa razy w tygodniu. Zauważyłem, ale nie mogłem tego zwalczyć. Zauważyłem, że zaczęła spotykać się z kimś innym. Złamało mi to serce, bo to była moja wymarzona kobieta. Widziałem ogłoszenie na FB o dr Igho i o tym jak pracuje. Opowiedziałem mu całą moją historię, a on powiedział, że łatwo mu to rozwiązać. Po całej jego pracy moja kobieta jest bardziej kochająca i troskliwa. Z dużo większym zrozumieniem 😄🤗i szczęściem jak nigdy dotąd. Dziękuję DR Igho. Powiedziałem mu, że podzielę się ze wszystkimi jego wspaniałym dziełem. Możesz skontaktować się z nim na jego e-mail drcyomonigho.service@gmail.com..
Tyrone Cole 2023-06-20 19:08:39


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe