Poniedziałek, 17 czerwca 2024r. Laury, Leszka, Marcjana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

SAVICKI otworzył w Warszawie pierwszy salon

9 sierpnia odbyła się uroczysta prezentacja salonu SAVICKI dla przedstawicieli mediów, stylistów i influencerów. Lokal znajduje się w prestiżowej lokalizacji – Centrum Handlowym Westfield Arkadia. Jest to również jedyna w Polsce przestrzeń z VIP Room’em marki, w którym można oglądać diamenty w prywatnej przestrzeni.
Najnowszą kolekcję oraz wystrój warszawskiego butiku podziwiali przedstawiciele mediów, influencerzy, a także goście specjalni wydarzenia. Nasza redakcja również tam była.

Historię marki SAVICKI rozpoczął Kazimierz Sawicki, otwierając w 1976 roku w Lublinie pierwszy salon połączony z pracownią. Dziś SAVICKI jest jedną z najszybciej rosnących firm w Polsce. To lider kategorii wedding & engagement, który rozwija sieć salonów w największych miastach – w Lublinie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Krakowie. Teraz do grona miejsc z innowacyjnym i nagradzanym koncepcie salonów SAVICKI dołączyła Warszawa.

Podczas prasowego otwarcia salonu w Warszawie, goście mogli porozmawiać z ekspertami SAVICKI na temat wyboru biżuterii zaręczynowej i ślubnej, najnowszych trendach jubilerskich oraz zobaczyć pierwszy w Polsce VIP Room, gdzie w indywidualnej przestrzeni będzie można dokonać zakupu wyselekcjonowanej biżuterii o najwyższych parametrach technicznych. Była to także okazja do wysłuchania przedstawicieli marki o tym jak marka SAVICKI buduje swoją pozycję lidera w dziedzinie diamentów. Historię marki z polskim kapitałem, ekspansję na rynki zagraniczne oraz innowacyjne rozwiązania jakie SAVICKI wprowadza do swoich procesów sprzedażowych to również tematy o których mogliśmy się dowiedzieć podczas spotkania prasowego.

 


- Naszą misją jest edukowanie Polaków na temat wartości diamentów. Chcemy, aby na własne oczy zobaczyli, czym różni się diament od cyrkonii i, że nie bez powodu jest to kamień wieczny, o dużej wartości. Stworzyliśmy specjalny koncept salonu z VIP Roomem, w którym klienci dyskretnie i spokojnie będą mogli obejrzeć pod lupą diamenty o najwyższych parametrach i w różnych przedziałach masy, a także przymierzyć biżuterię. To pierwsze takie rozwiązanie w salonie jubilerskim w Polsce.
– mówił podczas wydarzenia Tomasz Osman, Prezes Zarządu i współwłaściciel SAVICKI.

Marka SAVICKI już jest znana ze swojego nowatorskiego podejścia do klienta. Oglądanie i przymierzanie biżuterii ma przypominać bardziej przyjacielską wizytę niż tradycyjny proces zakupu luksusowych produktów. Dlatego SAVICKI swoje salony projektuje tak, żeby przełamać tradycyjną barierę klient-sprzedawca. Współcześni klienci cenią sobie możliwość samoobsługi, a SAVICKI podąża za tym trendem. Taki też jest salon w warszawskiej Arkadii, którego centralnym punktem jest wyjątkowy stół TryOn®.

- Wybór obrączki czy pierścionka zaręczynowego to chwila, którą zakochani chcą przeżyć tylko we dwoje. Konsultant jest tu tylko doradcą. Opracowaliśmy więc innowacyjny stół TryOn® do samodzielnego przymierzania biżuterii. Znajdują się tam wierne repliki pierścionków zaręczynowych i obrączek. Para może je przymierzać tak długo, jak zechce, a dopiero potem skorzystać ze wsparcia konsultanta, a następnie przejść do VIP Room’u i obejrzeć oryginalną biżuterię z diamentami czy innymi kamieniami szlachetnymi. – tłumaczył Tomasz Osman.Podczas otwarcia salonu jubilerskiego SAVICKI w Warszawie goście mieli także okazję, żeby docenić niebanalne wzornictwo marki. Zaprezentowano kultowe kolekcję pierścionków zaręczynowych The Light® oraz The Journey®. Kolekcja The Light® to sztandarowa kolekcja SAVICKI, która od 15 lat zachwyca wysoką brylancją diamentu. The Journey® to nowsza kolekcja łącząca klasyczną formę ze współczesnym minimalizmem.

SAVICKI jako marka jubilerska stara się wyznaczać nowe trendy. Jako pierwsza w Polsce zaczęła na szerszą skalę promować pierścionki z czarnego złota. Rozpowszechniła także niedocenione u nas białe szafiry oraz czarne diamenty. Teraz stworzyła kolekcję obrączek partnerskich:

- Oprócz tradycyjnych pierścionków zaręczynowych i obrączek ślubnych, stworzyliśmy ofertę obrączek partnerskich Sign of Love®, które może wręczyć sobie wzajemnie para na znak miłości i lojalności. To alternatywa dla par, które świadomie rezygnują z tradycyjnego ślubu, ale chcą wyrazić swoją miłość i oddanie. – mówił Tomasz Osman.

SAVICKI nie zapomina również o pomocy. Dochód ze sprzedaży kolekcji, której ambasadorami zostali znani aktorzy i aktorki, „Kluczyki do szczęścia” zostanie w całości przekazany na cele charytatywne Fundacji Rodzin Adopcyjnych.

 


- Mottem naszej marki jest Share Your Love. Wierzymy, że pomnażamy szczęście i dobro – dzieląc się nimi. Każde otwarcie nowego salonu jest okazją, żeby pokazać naszym klientom, że dla nas to nie puste słowa. Angażujemy się w pomoc innym, zwłaszcza najmłodszym.
– podkreślał Jakub Sawicki - syn założyciela i współwłaściciel marki SAVICKI.

W evencie wzięło udział wielu dziennikarzy i stylistów z największych tytułów prasowych w Polsce oraz ludzie ze świata mediów, a także influencerzy i przyjaciele marki SAVICKI. SAVICKI w związku z otwarciem salonu w Warszawie przygotował moc atrakcji dla odwiedzających.

W dniach 10-12 sierpnia będzie można także kupić biżuterię z upustem nawet do 30%. Dodatkowo każda osoba, która kupi pierścionek zaręczynowy, może wygrać obrączki ślubne, a przy zakupie obrączek odbędzie się konkurs biżuterii z oferty SAVICKI. Łączna wartość nagród to 10 000 złotych.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
SAVICKI otworzył w Warszawie pierwszy salon
9 sierpnia odbyła się uroczysta prezentacja salonu SAVICKI dla przedstawicieli mediów, stylistów i influencerów. Lokal znajduje się w prestiżowej lokalizacji – Centrum Handlowym Westfield Arkadia. Jest to również jedyna w Polsce przestrzeń z VIP Room’em marki, w którym można oglądać diamenty w prywatnej przestrzeni.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

piękne miejsce
Anonim 2023-08-11 16:45:55


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe