Poniedziałek, 17 czerwca 2024r. Laury, Leszka, Marcjana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Męska przyjaźń, która wychodzi poza ramy

Niespodziewana strata najbliższej osoby pozostawia po sobie pustkę, której nie da się opisać. Pytania bez odpowiedzi, mnożące się wątpliwości i obezwładniające poczucie winy zawładnęły życiem Roberta. Czy mężczyzna dowie się, dlaczego jego najlepszy przyjaciel popełnił samobójstwo? Czy prawda oczyści sumienie Roberta?
Kiedy mamy kogoś na wyciągnięcie ręki, jesteśmy przekonani, że na wszystko jest czas, ze wszystkim zdążymy. A kiedy nagle tego kogoś zabraknie, zdajemy sobie sprawę, że nigdy już nie padną pytania, które należało zadać, ani odpowiedzi, których chcieliśmy wysłuchać. Po stracie przyjaciela w głowie Roberta mnożą się wątpliwości. Co Marek robił w ostatnich dniach swojego życia? Czy pił, a jeśli tak, to dlaczego? Czemu nie zadzwonił, skoro miał problemy? I przede wszystkim: dlaczego ja zadzwoniłem za późno?

To ostatnie pytanie powoduje, że w Robercie budzą się wyrzuty sumienia. Kierując się, po części ciekawością, a po części szukając rozgrzeszenia, Robert postanawia dowiedzieć się wszystkiego o okolicznościach desperackiego kroku przyjaciela. Chce zrozumieć jego prawdziwe motywacje i swoją rolę w czymś o czym przecież nie decydował, ale czego czuł się uczestnikiem. Wkrótce okaże się, że w tej wielowątkowej historii nic nie jest tak jednoznaczne i oczywiste, jak mogłoby się wydawać…

Nogi się pod nim ugięły i opadł na łóżko. Nie był w stanie nic powiedzieć, myśli uleciały mu z głowy, coś ciężkiego usiadło na klatce piersiowej, drżał.
Przez jakiś czas słyszał tylko drażniący szum. W którym po chwili doszukał się wycia wiatru.
Gdzieś już słyszał to wcześniej, ale wtedy Marek był obok. Razem, na małej żaglówce, walczyli z burzą. Czemu przypomniał sobie właśnie tamtą chwilę?

Czy Robert odkryje wszystkie tajemnice skrywane przez najlepszego przyjaciela? Dowiedz się, czytając powieść!

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie:https://bit.ly/3PVR5yq
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Męska przyjaźń, która wychodzi poza ramy
Niespodziewana strata najbliższej osoby pozostawia po sobie pustkę, której nie da się opisać. Pytania bez odpowiedzi, mnożące się wątpliwości i obezwładniające poczucie winy zawładnęły życiem Roberta. Czy mężczyzna dowie się, dlaczego jego najlepszy przyjaciel popełnił samobójstwo? Czy prawda oczyści sumienie Roberta?
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe