Wtorek, 25 czerwca 2024r. Łucji, Witolda, Wilhelma
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Wyjątkowa kolekcja Swatch X You Zodiac

Zdaniem Swatch każdy moment jest dobry na wyrażanie własnej indywidualności, pokazywanie tego, co Cię wyróżnia i powiedzenie światu, że nosisz w sobie jakąś tajemnicę. Dlatego marka umożliwia użytkownikom zegarków ujawnienie skrytych pokładów osobowości oraz wyrażenie własnych upodobań.
Każdy wzór Swatch X You jest gwarancją wyjątkowości i indywidualności dzięki możliwości personalizacji. Zodiac idzie o krok dalej. Z zegarkami dedykowanymi każdemu znakowi zodiaku czas spojrzeć głębiej i zbadać to, co niewidoczne.

Symbole na paskach wydobywają na światło dzienne ukryte aspekty każdego ze znaków zodiaku. Od szlachetnych kamieni przez gwiazdozbiory i zwierzęta duchowe, po planety rządzące dniem urodzin, teraz możesz wyrazić swoje prawdziwe ja.

Wzory w tle, odnoszące się do powietrza, ognia, ziemi i wody, sprawiają, że jesteś w swoim żywiole z wyjątkowym zegarkiem, mówiącym: „To moje prawdziwe ja!”.

Dzięki wykorzystaniu konfiguratora Swatch X You w zakładce „Spersonalizuj” na Swatch.com, znaki należące do żywiołów ziemi i wody z niebieskim i fioletowym wypukłym wzorem, a także znaki powietrza i ognia z odpowiednio czerwonym i pomarańczowym tłem można powiększać, zmniejszać oraz obracać. Dobierz ostatnie szczegóły, takie jak kolor mechanizmu, kształt indeksów, a nawet dodaj własną spersonalizowaną wiadomość na deklu.

 


Dzięki Kolekcji Swatch X You Zodiac, możesz teraz stworzyć i stać się właścicielem wyjątkowego egzemplarza, mówiącego wiele nie tylko na temat Twojego znaku zodiaku, ale też Twojego prawdziwego ja.

Dla tych, którzy wiedzą, czego chcą, kiedy to zobaczą, są także gotowe do noszenia wzory dla każdego znaku zodiaku. Bez względu na to, co mówi o Tobie twój znak, teraz będziesz w stanie pokazać światu, że masz w sobie coś więcej niż widać na pierwszy rzut oka – wyjątkowość i indywidualność gwarantowane.

Kolekcja Swatch X You Zodiac jest dostępna na swatch.com oraz w wybranych sklepach Swatch.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Wyjątkowa kolekcja Swatch X You Zodiac
Zdaniem Swatch każdy moment jest dobry na wyrażanie własnej indywidualności, pokazywanie tego, co Cię wyróżnia i powiedzenie światu, że nosisz w sobie jakąś tajemnicę. Dlatego marka umożliwia użytkownikom zegarków ujawnienie skrytych pokładów osobowości oraz wyrażenie własnych upodobań.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe